מי מאיתנו לא היה רוצה להיות השם הכי חם בביצה ההוליוודית? לנהל אינסטגרם עם 126 מיליון עוקבים, להופיע עם הלהיטים מסביב לעולם, לצאת לחופשה בקריביים עם הגאנג של טיילור ולהנות מדייט רומנטי עם הבויפרנד דה וויקנד מול עדשות המצלמות. מזל שיש לנו את סלינה גומז שתנחם אותנו ותספר כמה היא סובלת שם בפסגה. הכוכבת בת ה-25 סיפרה השבוע בראיון על הקשיים שיש לה בעקבות החשיפה: "זה מסע בודד מאוד ולפעמים עדיף להתנתק ממנו. זה יכול להפוך להתמכרות, הרגל וכל דבר נגטיבי שאתה אומר יכול לרדוף אותך. הייתי צריכה להפסיד לא מעט אנשים בחיים שלי כדי להגיע לשם".

סלינה הוסיפה: "אתה צריך לבחור נכון את מעגל האנשים שמסביבך. אני מכירה את כולם, אבל אין לי באמת חברים. יש לי אולי שלושה חברים שאני יכולה באמת לספר להם מה אני מרגישה, ולמרות זאת אני מכירה את כולם. זה מרגיש טוב להיות מקושרת לכל כך הרבה מפורסמים, אבל חשוב להציב גבולות. חייבים למצוא את הכמות המצומצמת של האנשים שבאמת יכבדו אותו, שירצו את הטוב בשבילך ואתה את הטוב בשבילם".

When you meet the boss and talk tech in a very unusual office @zuck

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on


היא המשיכה בביקורת על הרשתות החברתיות: "אני חושבת שזאת דרך מצוינת לשמור על קשר וללמוד עוד על מה שקורה מעבר לבועה שלך, אבל לפעמים יש שם יותר מדי מידע". בשנה שעברה גומז החליטה לפרוש מהעולם הזה וסיפרה על הקשיים שחוותה ועל הדיכאונות שהגיעו בעקבותם. היא פנתה למעריציה בטקס פרסי המוזיקה האמריקאי: "אני חושבת שרובכם יודעים יותר מדי על חיי הפרטיים, בין אם אני רוצה בזה או לא. לכן אני צריכה לקחת הפסקה". היא חזרה לתפעל את העמודים החברתיים שלה זמן קצר לאחר מכן, בעיקר לצורך קידום אלבומה החדש, שצפוי להגיע בחודשים הקרובים וממנו שוחררו שני הסינגלים "Bad Liar" ו-"Fetish".