בעוד כחודש וחצי ג'ניפר לופז ושאקירה יעלו את המופע המשותף שלהן בהפסקת המחצית של הסופרבול. ההכנות לקראת האירוע הטלוויזיוני הגדול החלו לפני מספר חודשים, ועל הזמרות נאסר לחשוף פרטים אודות המופע שהן מתכננות.

אתמול אלכס רודריגז, בן זוגה של לופז, שיתף סרטון שלה רוקדת לצלילי השיר "Move Ya Body" של נינה סקיי במהלך החזרות שלה למופע הגדול. בסרטון המדובר ניתן לצפות בזמרת בבגדי ספורט שמציגים את הגזרה החטובה עליה היא שומרת לקראת האירוע.

פרט נוסף שהמעריצים הבחינו בו בסרטון הוא היעדר האיפור בפניה של ג'ניפר. למרות שבעינינו היא נראית מצוין לגילה (50), היו כאלה שטענו אחרת. בין התגובות לפוסט, ניתן למצוא משפטים כמו "אלוהים זאת ג'יילו? היא נראית לגמרי אחרת בלי איפור", "אני לא מאמינה שזאת ג'ניפר לופז" ו"היא נראית פה גמורה וזקנה".

View this post on Instagram

This is how I feel about Christmas shopping ❤️ . Merry Christmas and Happy Holidays!

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

מדובר באחת ההצצות הראשונות שניתנות למעריצים ממערך החזרות האינטנסיבי של הזמרת. בעוד שג'יילו מקפידה לעסוק בסופרבול בראיונות השונים שהיא מקיימת, שאקירה בחרה לקחת צעד אחורה מהתקשורת ולשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע להכנות לקראת המופע.

באחד הראיונות האחרונים שלה סביב המופע, ג'ניפר סיפרה: "קיימתי הרבה מפגשים סביב הסופרבול. שכרנו אנשים והעלנו קונספטים ורעיונות עבור המופע ביחד. לשאקירה ולי יצא לדבר כבר כמה פעמים. היא מרכיבה את החלק שלה ואני מרכיבה את החלק שלי. אנחנו חושבות מי יעלה איתנו לבמה, אם נרצה בכך".