תהיתם איך זה לעבוד עם אדל? ברונו מארס עשה את זה ושרד כדי לספר. מארס כתב את השיר "All I Ask" שהופיע באלבום האחרון והמצליח של אדל "25". בראיון לתכנית רדיו, הזמר תיאר את הרושם הראשוני שלו מכוכבת העל. "היא נכנסת לסטודיו, יש לה את כל האטיטיוד הזה, היא דיווה, היא כזה 'אני לא רוצה לעשות את זה. אני לא אוהבת את זה'", הוא נזכר.

"ואז ברגע שהתחלנו לנגן כמה אקורדים שמצאו חן בעיניה, התחלנו להתגלגל, ומשם הבאנו את השיר". למרות הרושם הבעייתי שהיה לאדל ברגעים הראשונים, ברונו מודע שזה לא החזיק הרבה זמן: "היא מדהימה", הוא המשיך. "היה רגע שבו היא שרה, ואני לא מגזים, כל המים בחדר רעדו. כמו בסצנה הזאת מ'פארק היור'ה. יש לה חתיכת צינורות שם, והיא פשוט כוכבת על".

ולעוד חדשות אדל: לא שזה מפתיע אותנו, אבל אדל הביעה תמיכה בהילארי קלינטון לנשיאות ארצות הברית. במהלך קונצרט שלה שהתקיים במיאמי, ובו קלינטון עצמה נכחה בקהל, היא אמרה: "אל תצביעו לדונלד טראמפ. אני לא יכולה להצביע אבל אני מאה אחוז הילארי קלינטון. אני אוהבת אותה, היא מדהימה". אדל בכלל בריטית, אבל היא מכירה בכך שלבחירת נשיא ארצות הברית יש השלכות על העולם כולו. "אני אנגליה, אבל מה שקורה באמריקה משפיע גם עליי", היא אמרה.