יממה לאחר שהשחקנית אוון רייצ'ל ווד האשימה את ארוסה לשעבר וזמר הרוק המפורסם מרלין מנסון בהתעללות מינית, פסיכולוגית ופיזית, כלי התקשורת בארה"ב מדווחים שהזמר נזרק הלילה מחברת ההקלטות שלו - לומה ויסטה. 

"לאור ההאשמות המטרידות שנעשו על ידי אוון רייצ'ל ווד ונשים נוספות שהצביעו על מנסון כמתעלל, 'לומה ויסטה' תפסיק לקדם את האלבום הנוכחי שלו במיידית", נמסר בהודעה הרשמית של הלייבל למגזין התרבות וארייטי. "וביחס לפרויקטים העתידיים - החלטנו שלא לעבוד יותר עם מרלין מנסון".

בהמשך, זמר הרוק הוותיק החליט להגיב לההאשמות החמורות נגדו באמצעות חשבון האינסטגרם הפרטי שלו, וכתב: "זה ברור שהאמנות שלי והחיים שלי היו תמיד מגנט לשערוריות, אבל הטענות האחרונות לגבי הן עיוות איום של המציאות. מערכות היחסים האינטימיות שלי תמיד היו הדדיות ועם בנות זוג שחולקות קו מחשבה דומה לשלי. בלי קשר לאיך או למה - אחרים בוחרים להציג בצורה מוטעת את העבר. זו כל האמת".

כזכור, אתמול חשפה ווד שמנסון הוא התוקף עליו העידה כבר לפני כמה שנים, פרסמה את שמו והאשימה אותו בהתעללות חמורה: "השם של התוקף שלי הוא בריאן וורנר - מי שידוע בעולם גם כמרלין מנסון. הוא החל לטפח אותי כשהייתי נערה, ובצורה מחרידה התעלל בי במשך שנים. הייתי תחת שטיפת מוח ומנוצלת עד כדי כניעה".

מרלין מנסון ואוון רייצ'ל ווד (צילום: GettyImages-E. Charbonneau / Staff)
מרלין מנסון ואוון רייצ'ל ווד | צילום: GettyImages-E. Charbonneau / Staff

"סיימתי לחיות בפחד מנקמה לשון הרע או סחיטה, ואני פה בשביל לחשוף את הגבר המסוכן הזה ולהצביע על התעשיות הרבות שאפשרו לו לעשות זאת לפני שהוא יהרוס חיים רבים נוספים. אני עומדת לצד כל הקורבנות שלו, ונלחמת כדי שקולותיהן לא יושתקו", כתבה ווד.

"אני עדיין סובלת מפוסט טראומה ודיכאון", סיפרה אשלי ווטרס, אחת מקורבנותיו לכאורה של מנסון. "הייתי בקשר עם עוד נשים שסבלו מאותן טראומות והשליטה שלו. בזמן שאנחנו סובלות אני ממשיכה לשמוע עוד סיפורים מטרידים ודומים לשלי. הפגיעה שהוא גרם כבר ברורה עכשיו, והוא ממשיך להשפיע על כל כך הרבה אנשים שאני לא יכולה לעמוד מהצד ולתת לזה לקרות. בריאן צריך לתת דין וחשבון על מעשיו".

בנוסף לחברת התקליטים, מתברר שמנסון היה אמור להשתתף בתוכנית American Gods, אך בהפקת התוכנית החליטו לחתוך את הדמות שלו, ובמקביל, אנשי תכנית הטלוויזיה , Creepshow, שבה מנסון השתתף לפני כמה שנים החליטו לגנוז ולהעלים את הפרק בהשתתפותו.

View this post on Instagram

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)