הצלחה בינלאומית נוספת לצמד האלקטרוני "The Young Professionals" (או בקיצור: TYP) של עברי לידר ויונתן גולדשטיין - שנבחרו לייצג את ישראל בתחרות של אמ.טי.וי אירופה שתתקיים ב-6 בנובמבר עם הלהיט "D.I.S.C.O". לעברי לידר זוהי הפעם השניה בה הוא מייצג את ישראל בתחרות של אמ.טי.וי אירופה, אחרי שייצג אותנו גם בשנה שעברה.

הצמד TYP השיקו בסוף השבוע האחרון את אלבומם החדש והפכו בחודשים האחרונים לדיבור החם בקרב מאות בלוגרים מרחבי העולם. כעת הם זוכים להכרה גם כנציגים רשמיים של MTV ישראל. הם גברו על "מאחלת לך" של שרית חדד, "עדיין ריק" של לירן דנינו, "My Game" של "The Walking Man" - גלעד כהנא ונינט טייב ו-"Summer Shade" של איזבו.

תחרות קשה מאוד מול כל אירופה

הצמד TYP יזכו כנציגי ישראל בפסלון "MTV אירופה" ויתמודדו מול אמנים אחרים ממדינות אירופה בקטגוריית ה- "Best European Act". במידה ויגברו עליהם, ייצגו את יבשת אירופה בטקס, כשיתמודדו מול נציגי היבשות האחרות (צפון אמריקה, דרום אמריקה, אפריקה והמזרח הרחוק ואסיה) בקטגוריית ה-"Best Global Act". למנצח מובטחת חשיפה בינלאומית ניכרת והזדמנות להצלחה עולמית.

לאחר שלוש שנים בהם השתייכה ישראל לקטגוריית אסיה והמזרח הרחוק, השנה תשתייך לראשונה לקטגוריית אירופה, אשר זוכה להתעניינות רבה יותר בדרך כלל, ובהתאם התחרות בה קשה יותר. לשם הדוגמה - את בריטניה ואירלנד נבחרה לייצג בתחרות הכוכבת הגדולה אדל.

טקס פרסי MTV אירופה (המכונה EMA) יתקיים ב-6 בנובמבר בבלפסט, אירלנד, בהנחיית סלינה גומז. עד כה אישרו את הופעתם בטקס: ליידי גאגא, קולדפליי, ברונו מארס, רד הוט צ'ילי פפרז, ג'סי ג'יי, LMFAO, סנו פטרול וג'ייסון דרולו. גם כוכבי "ג'רזי שור" יופיעו על הבמה. הלהקה שתוכרז "גלובאל אייקון" ותופיע באירוע היא להקת "קווין" בהרכבה הנוכחי.