סרטו הדוקומנטרי של כריס בראון כבר עורר תגובות רבות כשהוא פורסם, אבל בימים אלה הוא עלה לנטפליקס, מה שגרם לצופים רבים להחשף אליו לראשונה. "ברוכים הבאים לחיים שלי" אורך כשעה ועוסק, בין השאר, בעברו הבעייתי של הזמר. הוא מספר שם על ההצלחה בגיל צעיר, על חיי התהילה ועל הנפילות, שהושפעו מהתקרית האלימה והזכורה, בה הייתה מעורבת האקסית ריהאנה.

בראון סיפר שם מה קרה בלילה בו הכה את רירי במכוניתו, ומתברר שזאת לא הייתה הפעם הראשונה בה נהג כלפיה באלימות. הוא מגלה שהיא התחילה להכות אותו ולצרוח עליו, לטענתו בגלל קנאה שהייתה לה כלפי בחורה אחרת, שנכחה במסיבה בה בילו השניים. במקום להרגיע אותה ולדבר, הוא נתן לה אגרוף בפנים. כריס המשיך וסיפר שכבר אחרי המכה הראשונה הוא התחרט על המעשה, אבל המשיך כי היא נעשתה אגרסיבית. בראון גם מספר שהוא רוצה שריהאנה תצפה בסרט, כדי שתשמע את הסיפור מהצד שלו. 

כפי שפורסם באתר פופבאז, בעקבות אותו קטע צופים רבים שיתפו פוסטים שמספרים שצורת ההסתכלות שלהם על ריהאנה השתנתה לגמרי. חלקם אפילו חושבים שהיא השתמשה בהיותה הקורבן. עוד טוענים מעריציו של כריס בראון, שעצם העובדה שריהאנה "הציתה" את העניין, הופך אותה לאשמה בדיוק כמוהו.

בין התגובות הקשות שנכתבו עליה אחרי צפייה בסרט, אפשר למצוא משפטים כמו: "אחרי צפייה בא לי ללכת מכות עם ריהאנה", "תמיד ידעתי שלכלבה היה חלק בזה", "כריס לא לגמרי אשם" ו"אני רואה עכשיו את ריהאנה כאדם לא שפוי". רק נזכיר שאת אותו הלילה הכוכבת הצעירה בילתה בתחנת המשטרה כשחבלות קשות על פניה, סבלה מהשפלה תדמיתית ולא הופיעה באופן פומבי במשך תקופה ארוכה. כנראה שהאזנה אובססיבית לשיריו של בראון יכולה לשבש את הדעת.