ג'סטין ביבר מצא את עצמו שוב מתעצבן על מעריציו ה"מבחילים", לדבריו, אמש. אנחנו יכולים להבין שלפעמים קשה לביבר הכוכב עם ההערצה כלפיו, אבל חבל שהוא בחר להשתמש במילה כזאת כלפי האנשים שבזכותם הוא מצליח. זה קרה במהלך הופעה שלו בבירמינגהם כחלק מסיבוב ההופעות העולמי שלו "Purpose". בשלב מסוים הקהל עשה כל כך הרבה רעש שג'סטין נאלץ לעצור את ההופעה כדי לנסות להרגיע את המעריצים.

"חבר'ה, אתם יכולים לעשות לי טובה?", הוא אמר על הבמה, "אתם יכולים פשוט להירגע לאיזה שתי שניות? אני איזה מטר ממכם. אני יכול לשמוע אתכם". הוא הוסיף: "אני מעריך את זה, אני מעריך את כל האהבה, זה מדהים, אבל אולי תוכלו להראות את זה בצורה אחרת? לצרוח זה פשוט מבחיל". אחר כך הוא הגיע לשלב המשא ומתן והציע: "אולי תצרחו רק אחרי השירים? תהנו מהשירים, ואז תצרחו. לצרוח זה אחלה. לצרוח זה כיף. ואז תקחו כדור הרגעה לרגע ופשוט תקשיבו לי מדבר. לפעמים אני לא מרגיש שמקשיבים לי וזה נהיה קצת מעצבן".

הכוכב הסביר שהחיים בסיבוב ההופעות גובים ממנו מחיר: "אני בסיבוב הופעות כבר תקופה, הרחק מהמשפחה שלי ומהחברים שלי. זה קשוח לפעמים. אבל אני אוהב את כולכם, אנשים יפים שמארחים לי חברה. עכשיו תצרחו!". מעריצים שונים נפגעו מהאמירות שלו בהופעה. אחד מהם סיפר לעיתון מקומי: "הרגשתי שג'סטין היה ממש חסר כבוד למעריצים שלו. לא כל כך כלפינו, יותר כלפי הילדות הצעירות שעמדו בתור המון זמן כדי להוית בשורה הראשונה".