מוקדם יותר השבוע אריאנה גרנדה הקליטה מביתה ראיון לתחנת הרדיו 'ביטס וואן', שבין היתר עסק בדואט שלה ושל ג'סטין ביבר, "Stuck WIth U", אותו שני הכוכבים הוציאה לפני כשבוע. בקליפ שמלווה את השיר ארי חשפה לראשונה את בן זוגה החדש, סוכן הנדל"ן דלטון גומז.

במהלך אותו ראיון גרנדה נשאלה לגבי האלבום "Circles" של האקס שלה מאק מילר, אותו בני משפחתו של הראפר הוציאו כשנה וחצי לאחר מותו. כזכור, בספטמבר 2018 מאק נמצא ללא רוח חיים בביתו, כתוצאה ממנת יתר של סמים.

במהלך הראיון, אריאנה סיפרה על בן זוגה לשעבר: "אני חושבת ששום דבר לא היה חשוב לו יותר ממוזיקה. הוא היה מהאנשים שמתעוררים ישר לאולפן ההקלטות, פשוט יורדים מהמיטה לאולפן שבחדר ליד. כלום לא היה חושב יותר. היא היה מאבד תחושת זמן ומפספס ארוחות. הייתי צריכה להזכיר לו לדאוג לעצמו ולהתנהג כמו בן אדם".

"הוא באמת הקדיש את כל המחשבה שלו, הזמן שלו והחיים שלו למוזיקה, ואני חושבת שזה מורגש במה שהוא השאיר לנו אחריו", ארי המשיכה, "העבודות שלו מדהימות וייחודיות. אלו מתנות כל כך יפות ואני חושבת שהוא הצליח לגעת איתן בעולם. לדעתי, מה שהוא רצה יותר מכל זה שנעריך את זה ולא נשכח אותו".