כשזה מגיע לביונסה, ברור שהיא יודעת לייצר דרמה ולפי חשבונות הסושיאל שלה בהחלט נראה שאחת כזו הולכת להגיע בקרוב. כוכבת העל, שלא הוציאה אלבום כבר מאז 2016, מחקה בסוף השבוע את כל תמונות הפרופיל מחשבונות האינסטגרם, פייסבוק ושאר העמודים שלה, והמעריצים בטוחים שזה סימן מבטיח למוזיקה חדשה.

המעריצים של קווין בי זוכרים לה טוב טוב את המהלך הדומה שעשתה ב-2019, כשהיו בטוחים שהיא הולכת לשחרר מוזיקה חדשה ובמקום אלה היו מרנצ'נדייז בלבד. אז עכשיו התגובות חלוקות בין אלה שמהמרים על מוזיקה חדשה, לבין אלה שוב שבטוחים שמדובר תרגיל שיווקי מעצבן: "היא כנראה עושה את המהלך עם המרץ' שעשתה בעבר", "כדאי מאד לך שזה לא יהיה הדבר הזה עם המרץ' שוב", "ביונסה מאמי, את מביכה אותנו עכשיו, יאללה. כל העולם מחכה, אל תעשי לנו את זה", מעריצים רבים הזהירו, בעוד שאחרים הגיבו לה: "המלכה מגיעה, אני חוזר, המלכה מגיעה".

ביונסה אמנם זכתה בגראמי לאחרונה, אבל קשה להגיד שהמוזיקה שהוציאה הייתה רלוונטית בדרך כלשהי. הדבר האחרון שעורר עניין היה הרמיקס שלה ל-Savage של מייגן די סטליון, וגם במקרה הזה מדובר יותר ב"חתימה" על הראפרית הצעירה מאשר עניין מוזיקלי. אלבום הסולו האחרון שלה, LEMONADE, יצא לפני שש שנים - זמן כמעט נצחי לזמרת במעמדה.

אגב, בנוסף לריקון החשבונות, מעריצים מעידים שכחיפשו רמזים באתר שלה כל מה שמצאו היה המשפט "שברנו את האינטרנט. תנסו שוב", כאשר המילה "שוב" מודגשת. לאחר מכן פרסמה B7 בענק, והמעריצים בטוחים שמדובר בשמות של הפרויקטים הבאים שלה. אז האם מדובר סוף סוף בקאמבק שחיכינו לו או ליין ביוטי כלשהו? נגלה בקרוב.