ב-10 באפריל ליידי גאגא הייתה אמורה להוציא את אלבום הקאמבק שלה, "Chromatica", ממנו היא חשפה עד כה רק שיר אחד ("Stupid Love"). 

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם, רבים ממעריציה של הכוכבת סיפרו בשבועות האחרונים שהציפייה לאלבום הפופ החדש מחזקת אותם בתקופה הקשה.

השבוע שיתפה הזמרת דרך הרשתות החברתיות מכתב שכתבה ובו היא מודיעה על דחיית מועד יציאתו של האלבום. בין היתר היא כתבה שם: "אחרי התלבטות רבה, הגעתי להחלטה הקשה לדחות את צאת האלבום. אני אכריז בקרוב על מועד היציאה החדש שלו ב-2020".

"זוהי תקופה עמוסה ומלחיצה עבור כולנו, ולמרות שאני מאמינה שאמנות היא אחד הדברים הכי חזקים שיכולים לשמח אותנו ולעזור לנו להחלים בתקופות שכאלה, לא מרגיש לי נכון להוציא את האלבום עם כל מה שקורה עכשיו סביב המשבר העולמי. אני יודעת שאתם מאוכזבים, אולי אפילו כועסים ועצובים", הוסיפה גאגא.

בהמשך גאגא התייחסה לביטול ההופעות שלה, שתוכננו להתקיים בלאס וגאס בחודשיים הקרובים, ובנוסף, היא סיפרה שכחלק ממסע הקידום של האלבום החדש, היא הייתה אמורה להעלות הופעה סודית במסגרת פסטיבל קואצ'לה שבוטל גם הוא.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

רבות מהתגובות שהציפו את הפוסט כללו אמירות קשות נגד התנהלותה של הזמרת. בין הבולטות שבהן נכתבו משפטים כמו "חמדנית היא בסך הכל רוצה עוד מכירות", "אנחנו היינו זקוקים להסחת הדעת הזאת", "את פשוט מפחדת שלא תרוויחי מזה מספיק כסף", "חלק מהמעריצים הנאמנים שלך אולי לא ישרדו כדי לשמוע את האלבום הזה" ו"את אנוכית, זאת ההחלטה הכי מטופשת שעשית".