לפני קצת יותר משנה זמרת הפופ-רוק פינק (41) ובנה ג'יימסון מון נדבקו בקורונה, ולמרות שהזמרת לא חלק מקבוצת סיכון ולא נשקפה סכנה של ממש לחייה, השבוע היא חשפה שהיא חטפה את זה קשה - עד כדי כך שהיא חשבה שהיא קרובה למוות.

בראיון לתוכנית הרדיו של מארק רייט, פינק חשפה מה עבר עליה באותם ימים מלאי דאגה. "המצב היה ממש ממש רע עד שכתבתי מחדש את הצוואה שלי", סיפרה הזמרת ששוויה מוערך בכ-200 מיליון דולר. "חשבתי שהסוף שלנו הגיע", הוסיפה כשהיא מתייחסת לבנה בן ה-4.

הפחד להיפרד מילדיה היה כה גדול עד שפינק דאגה כבר "לסידורים אחרונים" והחלה להיפרד מסביבתה. "התקשרתי לחברה הכי טובה שלי ואמרתי לה ׳אני צריכה שתגידי לווילו (בתה) כמה אני אוהבת אותה. זה היה ממש ממש מפחיד וממש ממש רע", הודתה פינק (אלישה בת' מור).

View this post on Instagram

A post shared by P!NK (@pink)

מצבה של פינק הוביל אותה להתמודד עם שאלות שהיא לא חשבה שהיא תתמודד איתן בשלב הזה של חייה ועל כך היא סיפרה: "כהורה את חושבת לעצמך 'מה אני משאירה לילד שלי? מה אני מלמדת אותם? האם הם יסתדרו בעולם הזה? ומה אני הולכת להגיד להם אם זו הפעם האחרונה שיוצא לי לדבר איתם?'".

אגב, מגזין הבידור פיפל ציינו שכבר ביום האם האחרון פינק ניסחה מאמר ל-NBC ניוז שעוסק בהתמודדות שלה עם המחלה והילדים: "להילחם בנגיף הקורונה יחד עם בני בן ה-3 (דאז) הייתה החווייה הכי מאתגרת רגשית ופיזית שהייתה לי כאמא. שבועות אחרי שקיבלנו את התוצאות שלנו הבן שלי היה עדיין חולה ועם חום. אלו היו זמנים מפחידים, לא לדעת מה יוליד יום".