ילידי וילדי הניינטיז יזכרו כנראה לנצח לגוון סטפני את הלהיט שלה ושל להקת נו דאוט "Don't Speak", ומתברר שהשבוע, לרגל חגיגות 25 השנה ליציאתו של הלהיט המגהאהוב ופופולרי הזה - סטפני שחזרה את הלוק האיקוני מהקליפ עם השמלה הכחולה והנקודות.

"הנה אני! Don't speak. תראו את זה!", נשמעת סטפני בסרטון שהעלתה לחשבון הטיקטוק שלה כשהיא מציגה את השמלה הזכורה שגרמה לנו לרעידות קלות. "והנה גם קצת מבלייק", הוסיפה כשהיא מראה את המגפיים ומתייחסת לסגנון הבוקרי של ארוסה בלייק שלטון.

הסרטון הקצרצר הזה של סטפני צבר נכון לעכשיו כבר יותר מ-3 מיליון צפיות וקרוב ל-10 אלף תגובות: "25 שנה אחרי ועדיין לא התבגרת טיפה"; "איך לעזאזל את בשנות החמישים לחייך?"; ו"וואו. את עדיין נראית כאילו את בשנות התשעים. ליטרלי קפאת בזמן", היו רק חלק מהתגובות המרימות שקיבלה סטפני לפוסט.

@gwenstefani

happy 25 years of ##dontspeak ❤️ gx ##letmereintroducemyself

♬ original sound - Gwen Stefani

אגב, לטובת מי ששבמקרה שכח או לא מכיר, נזכיר ש-"Don't Speak" יצא ב-1996 כסינגל השלישי מאלבומם השלישי של נו דאוט, ובמקור הוא נכתב כשיר אהבה על ידי גוון ואחיה אריק - אך לבסוף סטפני החליטה להפוך אותו לשיר פרידה כשבן זוגה וחברה ללהקה טוני קנל סיים את מערכת היחסים שלהם לאחר שבע שנות זוגיות.

מיד לאחר צאתו הפך השיר ללהיט ענק בכל רחבי העולם ודורג במקום הראשון במצעד 100 השירים העכשוויים של בילבורד והשיר המושמע ביותר ברדיו האמריקאי לשנת 1996.