עבר יותר משבוע וחצי מאז יציאתו של "Framing Britney Spears", סרט הדוקו של הניו יורק טיימס ו-FX, שעוסק בחייה של מי שהייתה עד לא מזמן אחת מהכוכבות הגדולות בעולם. עכשיו, אחרי שכולם כבר הביעו את דעתם על בריטני והסרט, כעת גם הפזמונאי קלאודי קלי, מי שהיה שם בזמן אמת כשכתב לה לאלבום Circus - מגיב לראשונה.

"היא בת 39 והיא עושה את מה שהיא עושה כבר המון זמן", סיפר קלי לסאן הבריטי. "זה לא הגיוני שמתייחסים אליה כמו אל תינוק שאין לו זכויות. כל הנושא הזה מציף משהו חשוב יותר שמתקשר לזכויות אדם וזה פשוט לא הגיוני לקחת לבן אדם את הזכות לחיות את חייו בדרך שבה הוא רוצה לחיות".

קלאודי ציין במהלך הראיון שהוא לא מצליח להבין למה מבין כל הכוכבים שנחשפו בצורה דומה העולם נטפל דווקא לקולגה שלו לשעבר: "יש מאות סלבס נוספים שעברו משברים קשים ומתוקשרים כמו התמוטטויות, גירושים או דברים מביכים אחרים ולא היו צריכים לאבד את כל הזכויות שלהם. למה דווקא, היא?".

View this post on Instagram

A post shared by claudekelly (@claudekelly)

"אם זה הסיפור אז כולנו צריכים להיות מודאגים כי אנחנו הולכים להז***ן לגמרי, להיפגע ולעשות טעויות", התריע חברה הקרוב של ספירס. "אסור להגיע למצב שמישהו פשוט מגיע, בין אם זה אבא, אמא או בעלך - ויחליט שאין לך יותר זכות להחליט איך לחיות את חייך".

קלאודי הוא האחרון ברשימת האנשים שהיו בקרבתה של בריטני ויצאו להגנתה של הזמרת בשבוע האחרון. כזכור, מיד לאחר יציאתו של הסרט, המעריצים התבייתו על האקס המיתולוגי שלה ג'סטין טימברלייק בטענה שהוא רכב בצורה מיזוגנית על בריטני בשביל לקדם את הקריירה שלו, מה שהוביל את כוכב אן סינק לשעבר לפרסם התנצלות פומבית ולתמוך בת הזוג שלו לשעבר.