חן אהרוני פרומו קדם (צילום: דוד וינוקור)
חן אהרוני | צילום: דוד וינוקור

הזמר ויוצא "כוכב נולד" חן אהרוני נמצא בשלב מתקדם של האודישנים לתוכנית "The Voice" בגרסתה הבריטית. אהרוני כבר עבר שלושה שלבים של אודישנים ראשונים וקפדניים, אליהם נבחנו מאות אלפי נבחנים בכל רחבי בריטניה. הפעם הבאה שאהרוני יצטרך לחזור ללונדון תהיה לאודישן מול השופטים הכוכבים, ביניהם וויל.איי.אם מה"בלאק אייד פיז" וג'סי ג'יי - מהשמות הבולטים בפופ הבריטי בימי אלה.

אם יתקבל ל"The Voice" תיפתח לאהרוני דלת לקריירה בחו"ל, זאת אחרי שבקדם אירוויזיון האחרון היה בין המועמדים החזקים עם השיר "אור", אבל הפסיד לדנה אינטרנשיונל.

חן אהרוני הגיע ל"The Voice" הבריטית בעקבות נסיעה שלו לפורטוגל בספטמבר השנה, אז נסע להופעה במסגרת פסטיבל האירוויזיון השנתי, אליו הוזמן באופן אישי על ידי מארגני האירוע. הופעתו שם יצרה סביבו סקרנות בקרב אנשי תעשיית מוזיקה שנכחו באירוע. אחת מההצעות היתה של סקאוטר התכנית 'דה ווייס' בריטניה, שעקב אחרי אהרוני והתלהב מהופעתו. הסקאוטר הזמין את אהרוני לאודישן לעונה החדשה של התוכנית, המלוהקת בימים אלה.

חן אהרוני: "יש לי שאיפות לקריירה בינלאומית"

בנובמבר האחרון טס חן אהרוני ללונדון שם נערכו האודישנים הראשונים לתכנית. באודישן ביצע כמה שירים בשפה האנגלית, כולל להיטים גדולים של אדל וכריסטינה אגילרה, ואף הפתיע בביצוע בעברית ל"שיר למעלות". כעת, כאמור, הוא ממתין לשלב הרביעי באודישנים.

"הנסיעה לפורטוגל היתה מרגשת ומעניינת, קיבלתי המון פידבקים טובים מצד אנשי מפתח בתעשיית הבידור והמוזיקה בעולם, לצד מעריצים רבים שהפתיעו אפילו אותי כששרו בעברית שירים שלי", אומר הבוקר אהרוני. "לאחר שהוזמנתי באופן אישי, החלטתי לטוס ללונדון ולעשות אודישן לתכנית The Voice בבריטניה ומאוד נהנתי. הארגון, התייחסות ומקצועיות שהפגין הצוות היתה חוויה. מאוד שמחתי לקבל ביקורות טובות ולעבור שלושה שלבים. יש לי שאיפות לקריירה בינלאומית".

מושמע היטב ברדיו בארץ

"עם זאת, אני מאוד מחובר לקהל שלי בארץ ובמקביל לקריירה אותה אני מפתח בישראל אני שמח על ההזדמנויות הרבות וההתעניינות של אנשים כה חשובים בשוק המוזיקה העולמי במוזיקה וביצירות אותן אני עושה".

בימים אלא מושמע חן אהרוני ברדיו בארץ עם השיר "נוסע רחוק", לו מצולם בימים אלה קליפ חדש. לפניו הוציא ביצוע לשיר "מאמי" , שזכה לקליפ יפה וגם הוא הושמע היטב ברדיו. לפניהם, ולקראת אלבומו השני, הוציא חן אהרוני גם את השיר "הולך לשם". השיר "אור", איתו התחרה בקדם אירוויזיון, צפוי להיות מצורף למהדורה חדשה של אלבומו הראשון.

>> מאיה הרמן יפה עד שזה כואב