ג'סטין ביבר ושון מנדס הם כנראה כוכבי הפופ הקנדיים הפופולריים ביותר שפועלים כיום בתעשיית המוזיקה. שני הזמרים מכרו בשנים האחרונות עשרות מיליוני עותקים מאלבומיהם וכבשו את המצעדים עם כמה מהלהיטים הגדולים של העשור האחרון.

בשבועות האחרונים נפוצו שמועות על שיתוף פעולה שהשניים היו אמורים להקליט יחד, וחלק מאותם גורמים שהדליפו את המידע אודות הדואט המדובר סיפרו ששון החליט לוותר על הרעיון, בזמן שאחרים טוענים שהשיר הוקלט ועתיד לצאת עד סוף השנה.

באחד הראיונות האחרונים שלו נשאל מנדס לגבי שיתוף הפעולה עם ג'סטין, וזה מה שהוא ענה: "אני לא יכול לאשר או להכחיש את זה, אבל אני כן יכול להגיד שבחצי השנה האחרונה בהחלט התקרבנו. זה מגניב שיש לי אותו כמנטור בכל מיני תחומים. אנחנו מדברים על כל מיני דברים כי אין הרבה אנשים שעושים את מה שאנחנו עושים".

בהמשך התייחס מנדס לשמועות לפיהן הוא ביקש לגנוז את הדואט עם ביבר. "זה יהיה הזוי עבורי לסרב לדבר כזה. ג'סטין הוא אחד האמנים הכי אהובים עליי מאז שהייתי בן 9", ציין מנדס, בזמן שמעריצים רבים בחרו להזכיר בתגובותיהם את העובדה ששני הזמרים מתכוונים לשחרר אלבומים בשבועות הקרובים, ואם אכן הוקלט דואט ביניהם, הוא ככל הנראה יופיע בהם. יש למה לחכות. יש למה לצפות.