התקופה האחרונה הייתה כנראה הקשה ביותר בחייה של סלינה גומז (26). הכוכבת התמודדה עם בעיות רפואיות חמורות, עברה התמוטטות נפשית בבית חולים, נאלצה לקחת פסק זמן מהקריירה שלה וניסתה להתעלם מהתפתחות מערכת היחסים של האקס שלה ג'סטין ביבר ואשתו הטרייה היילי.

מאז ששוחררה ממכון הגמילה, בו טופלה במשך מספר שבועות, 144 מיליון העוקבים של סלינה חיכו בציפייה רבה לפוסט ממנה. אמש היא שברה שתיקה שנמשכה ארבעה חודשים כשהעלה מקבץ תמונות שלה, אותו ליווה מסר מיוחד, שמוקדש למעריצים ומתאר את מצבה של הזמרת כיום.

View this post on Instagram

It’s been awhile since you have heard from me, but I wanted to wish everyone a happy new year and to thank you for your love and support. Last year was definitely a year of self-reflection, challenges and growth. It’s always those challenges which show you who you are and what you are capable of overcoming. Trust me, it’s not easy, but I am proud of the person I am becoming and look forward to the year ahead. Love you all.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

סלינה כתבה: "עבר זמן רב מאז ששמעתם ממני ורציתי לאחל לכולם שנה טובה ולהודות על האהבה והתמיכה. שנה שעברה הייתה ללא ספק שנה של השתקפות עצמית, אתגרים וצמיחה. אלה תמיד הקשיים שמראים לך מי אתה ועם מה אתה מסוגל להתמודד. תסמכו עליי, זה לא היה קל, אבל אני גאה במי שאני הופכת להיות ומצפה לשנה הקרובה. אוהבת את כולכם".