עוד לפני שפתחה בקריירת הסולו המצליחה שלה, תלונות רבות נשמעו על ביונסה ממקורבות לה, בין אם זאת סולאנג' שניסתה להימלט מצילה של אחותה הגדולה ובין אם זאת כל חברה אחרת בדסטיניז צ'יילד. קלי רולנד, שהייתה מאז ומעולם חברתה הטובה ביותר, כתבה בעצמה לא מעט שירים פוגעניים על הדיווה והאשימה אותה בקשיים שחוותה במהלך הקריירה הבינונית שלה (ביחס לזו של בי, כמובן). עכשיו, הצלע השלישית והפחות מוערכת של הלהקה, מישל ויליאמס, משמיעה את קולה ומגלה שגם היא סבלה באותה תקופה מקשיים נפשיים, אבל הפעם ביונסה היא לא הסיבה (לפחות לא לגמרי).

מישל סיפרה שבתקופה בה היא הייתה חלק מהדסטיניז, היא גילתה נטיות אובדניות. למרות שסבלה מדיכאונות כבר מגיל 13, היא לא הצליחה להתמודד עם ההצלחה ולעמוד בקצב של ביונסה וקלי, שהחברות ביניהן התגבשה הרבה לפני הצטרפותה. בראיון שנערך בסוף השבוע היא סיפרה: "הייתי חלק מלהקת הבנות מהמצליחות בכל הזמנים וסבלתי. אני חושבת שרק בגיל 25 הצלחתי להגדיר את מה שחוויתי כדיכאון".

מישל פנתה למנהל הלהקה מת'יו נואלס (אביה של ביונסה) וסיפרה לו על מצבה, אבל הוא סירב להתייחס לכך ברצינות ואמר: "ממה יש לך להיות מדוכאת? אתן חתמתן על חוזה בסך מיליוני דולרים ועוד מעט תופיעו מסביב לעולם". דבריו של מת'יו גרמו לה לחשוב שמה שמשפיע עליה הוא לא יותר מעייפות מהעומס, אבל ככל שעבר הזמן מצבה החמיר והיא שקלה לעזוב את ההרכב ואפילו חשבה על התאבדות. בסוף השיחה מישל פנתה למעריצים שלה, הודתה להם על התמיכה ואמרה שזאת "לא בושה לבקש עזרה".