קניה לנשיאות ארצות הברית

לפני שנצלול לבריכה של דם רע, בואו נתעמק עוד קצת בחשיבות העצמית, באגו טריפ וביומרנות של קניה ווסט להשפיע על ההיסטוריה. תדמיינו אותו; צועד עם נעלי ״Yeezy" של אדידס לדיבייט, שורף עולמות לבנים ומראה לדמוקרטיים ולרפובליקנים איך עושים חיים בלי לדפוק חשבון. ייקח חצי עשור עד שהכיף יתחיל – ו(כמעט)חמש שנים הן הרבה מאוד זמן בשביל קניה להתחצף, להרגיז ולהפוך לפוליטיקאי הדוש הכי גדול שידענו. תצחקו בקול, אבל העלייה שלו היא לא בדיונית. "עושה כל מה שאני רוצה" של קניה יכול להפוך אותו למועמד רציני ורלוונטי. נודניק, אבל רציני ורלוונטי. אפס בפוליטקלי קורקטנס הוא קיבל כבר באלבום "Graduation" שיצא ב-2007 כשירד על המורים שלו - ציון עליו הוא שומר בקנאות כבר עשור, מפוצץ באמביציה ובתומכים. באותו הקשר אבל מכיוון אחר, צריך להודות: אלוהים מאחוריו, הכסף בכיסו ודונלד טראמפ דביל יותר - כך שאולי באמת כל האפשרויות פתוחות.  

Get More:
2015 VMA, Artists.MTV, Kanye West, 2015 MTV Video Music Awards, 2015 VMA, Artists.MTV, Music, Kanye West, Full Episodes

עוד רגעים שאהבנו:

1. הופעות נמרצות של "Where Are U Now" ו"What Do You Mean", שני שירים שאמורים לשקם את התדמית של ג'סטין ביבר ולהפוך אותו לאמן "רציני", גרמו לו להתפרק על הבמה, ליפול על הקרקע ולא להאמין שכל "הרצינות" הזאת קרתה לו בגיל 21. הוא כבר לא תינוק מעצבן, אלא אמן אמיתי:

2. הן התנצחו בטוויטר על עוולות התרבות הלבנה ואתמול שמו לזה קץ. ניקי וטיילור, חברות ולא אויבות:

3. דה וויקנד שרף את פני התעשייה האמריקאית עם ביצוע ל"Can’t Feel My Face" שהקים את הנשיא קניה על הרגליים. פטריוטיזם, גרסת מקום 2 בבילבורד:

Get More:

2015 VMA, Artists.MTV, The Weeknd, 2015 MTV Video Music Awards, 2015 VMA, Artists.MTV, Music, The Weeknd, Full Episodes

4. עוד לילה גדול לטיילור ומשעמם לנו, כשסוויפט לקחה ארבעה פרסים חשובים וחשפה את הקליפ ל"Wildest Dreams", האחרון מ"1989":

5. והיתה גם חנופה:

6. ולמרות שהחיים עצמם הם טיילור וקניה, מיילי סיירוס שהנחתה את הטקס סובבה את המשדר החי על האצבע הקטנה כשהוציאה בהפתעה אלבום חדש ועלתה עם הפלמינג ליפס לביצוע "A Day In The Life" של הביטלס.

7. תקציר זריז כי כל מה שצריך זה פליי: מיילי ביקרה את ניקי בראיון לניו יורק טיימס וזו סיננה במעמד קבלת הפרס: "חזרה לכלבה שהיה לה הרבה מה להגיד עליי לעיתונות. מיילי, מה קורה?". סיירוס, המומה, הגיבה "כולנו עושים ראיונות וכולנו יודעים איך מעוותים דברים. ניקי, מזל טוב מזוין".