כולנו בטוחים שממש כיף להיות כוכבים. כאילו, יש לך מלא כסף, אתה טס בכל העולם וכולם אוהבים אותך ומתעניינים במה שאתה עושה. אבל גם הכוכבים מקנאים בנו פשוטי האדם לפעמים. ג'סטין ביבר, למשל. הוא היה אתמול באמסטרדם והתחשק לו סתם להסתובב ברחוב כאחד האדם, לשתות קפה, להנות מהחיים בלי להרגיש שהוא מוקד תשומת הלב של כל העיר. אז הוא החליט להתחפש, אבל לא עשה את זה כל כך טוב. בלשון המעטה.

התחפושת המפוקפקת כללה מעין זקן צרפתי ופאה בצבע חום כהה. הבעיה הייתה שלא היה קשה לזהות שמתחת מסתתר ביבר: הקעקועים המזוהים שלו עדיין היו בולטים, במיוחד המילה "Patience" שמקועקעת על הצוואר שלו, והוא לבש את תלבושת ביבר המוכרת שלו שכולל חולצת טי לבנה ענקית, טרנינג וחולצת פלנל משובצת אדומה. ועוד לא הזכרנו את השיער הבלונדיני שבצבץ ברישול מתחת לפאה. הוא גם בהחלט לא נראה כאחד האדם כשבחר לרוץ ברחובות עם כדורגל (זה מה שהוא חושב שאנשים נורמלים עושים?) כשהמאבטח שלו הולך כמה צעדים מאחוריו.

מעריצים הולנדים צילמו תמונות וסרטונים של הזמר מסתובב בתחפושת המגוחכת שלו ברחובות אמסטרדם. באחד הסרטונים אפשר לראות שהוא אפילו שאל את החולפים אם "זה נראה אמיתי?".