במשך יותר משנתיים מקורות בחברת התקליטים של ריהאנה הבטיחו שאלבום הקאמבק של הזמרת יושק "בקרוב", אך נראה שככל שהזמן חולף, כך גם דועכת האמביציה של הזמרת לשוב אל הבמות. הסיבה העיקרית לכך היא ההתמקדות שלה בשנים האחרונות במותג האופנה והיופי שהקימה ועד כה הכניס לכיסה כחצי מיליארד דולרים.

לאחרונה מקורב לזמרת סיפר שהיא שוקלת לגנוז את האלבום החדש שלה, שלפי הדיווחים כבר היה מוכן ליציאה, ושאין בכוונתה לשחרר אותו בזמן הקרוב.

"האלבום התשיעי של ריהאנה נמצא ב'הולד' ללא הגבלת זמן. היא רוצה להמשיך לצבור מיליונים מהמותג שלה ומתכננת להשיק בקרוב קו חדש של מוצרי טיפוח. קולקציית ההלבשה התחתונה שלה הצליחה מאוד והיא רוצה לנצל את המומנטום. ברגע שהיא מפרסמת תמונות שלה כדוגמנית של המותג, המכירות קופצות".

View this post on Instagram

get into this bra tho...like I’m usually humble but not about lingerie ‍♀️ @savagexfenty

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

"המעריצים שלה, שמצפים לאלבום החדש, ייאלצו לחכות, בזמן שהיא מחזקת את אימפריית היופי שבנתה ומנסה להפוך למיליארדרית הבאה בתחום", אותו מקור הוסיף, "היא הבינה שיש שם הרבה יותר כסף מאשר במוזיקה, במיוחד עכשיו כשאין יותר מכירות אלבומים ואי אפשר להופיע".

ריהאנה הוציאה את אלבומה האחרון, "Anti", לפני יותר מ-4 שנים, ומאז התארחה בשיתופי פעולה בודדים והופיעה במספר מצומצם של אירועים מוזיקליים. אחת לכמה חודשים היא מתייחסת לבקשות המעריצים, שדורשים ממנה לשחרר מוזיקה חדשה, עם הודעות עוקצניות למדי. בשנה שעברה היא אפילו הודתה שהדבר שהכי מרגיז אותה זה העיסוק הבלתי פוסק של מעריציה בחזרה המיוחלת שלה לתעשיית המוזיקה.