הספירה לאחור לקראת צאת אלבום הקאמבק של סלינה גומז החלה, ומעריציה נהנים מדי יום מחשיפת תמונה חדשה מתוך התמונות שיופיעו בתוך הגרסה הפיזית של האלבום. לכל אחת מהתמונות שסלינה העלתה עד כה צורפה שורה מתוך אחד השירים החדשים, וכפי שזה נראה, המסרים שעומדים מאחורי המילים קשורים למשברים השונים איתם התמודדה הזמרת בשנים האחרונות.

אמש סלינה שיתפה תמונה חדשה מתוך סט הצילומים שנערך עבור האלבום, ובכיתוב לאותו פוסט היא צירפה את השורה "אנשים יכולים להפוך מאנשים שאתם מכירים לאנשים שאתם לא", מתוך השיר "People You Know", שיופיע כשיר השביעי באלבום.

View this post on Instagram

People can go from people you know to people you don’t. #5DaysToRare

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

בעוד שרבים מקשרים את האמירה הזאת למערכת היחסים המורכבת עם האקס ג'סטין ביבר (עליו היא שרה את שני הסינגלים שכבר יצאו מהאלבום "Lose You To Love Me" ו-"Look at Her Now"), יש כאלה שמאמינים שמדובר בהתייחסות של גומז לסכסוך המפורסם בינה לבין חברתה לשעבר, דמי לובאטו. אותו פוסט כולל תגובות כמו "סוף סוף היא מספרת מה באמת קרה עם דמי", "כולנו ראינו שדמי השתנתה" ו"דמי מקיפה את עצמה באנשים מסוכנים, לא מגיע לה חברה כמוך".

כזכור, השתיים הכירו בתקופת הילדות המוקדמת שלהן, אז הופיעו יחד בסדרת הילדים "ברני וחברים". בהמשך הן שיחקו זו לצד זו במספר סדרות של דיסני ואפילו הקליטו מספר שירים ביחד. החברות הקרובה הסתיימה באופן רשמי לפני כ-7 שנים, אז השתיים הסירו עוקב באינסטגרם אחת מהשנייה והפסיקו להיראות זו לצד זו באירועים תקשורתיים. בראיון שהעניקה בעקבות ההתרחקות מסלינה, דמי אמרה: "אנשים משתנים ופונים לכיוונים שונים".