שנה חלפה מאז שקארדי בי הודיעה על חידוש מערכת היחסים שלה ושל בעלה אופסט. כזכור, הכוכבת בת ה-27 עזבה את הראפר אחרי שגילתה על הבגידה שלו. לאחר מספר ניסיונות מצידו לפייס אותה, קארדי החליטה לחזור אליו ולהמשיך לגדל יחד איתו את בתם המשותפת, קאלצ'ר קיארי.

בראיון מיוחד שהעניקה השבוע למגזין ווג, קארדי סיפרה על הביקורת שהגיעה מצד מעריציה אחרי שסלחה לאופסט. בין היתר היא אמרה: "הרבה אנשים כעסו עליי. הרבה נשים הרגישו שאכזבתי אותן. אבל זה משבר מתוך חיי הפרטיים".

View this post on Instagram

Happy to share this moment with you my sweetheart.This is bigger for you then for me.You are so special to me.Thank you @voguemagazine .

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

"אתה מאוהב בבן אדם וההתרחקות ממנו מכניסה אותך לדיכאון, אבל ברשתות החברתיות אומרים לך לא לדבר איתו כי הוא בגד בך. אתה לא יכול להיות שמח מבפנים עד שאתם מדברים", קארדי בי המשיכה, "אני מאמינה במחילה".

"הגעתי להבנה שזה באמת אנחנו נגד העולם. אני מקבלת ממנו גב בכל דבר והוא ממני, כך שכשהוא בוגד הוא גם פוגע באדם שתומך בו יותר מכל. למה שיעשה דבר שכזה?". את דבריה הראפרית חתמה עם מסר שכוון לאופסט: "בשבילי מונוגמיה היא הדרך היחידה ואני אפרק אותך אם תבגוד בי".