זה לא סוד שבשנים האחרונות קייטי פרי מתקשה לשחזר את ההצלחה האדירה לה זכתה לפני כעשור. כוכבת הפופ ניסתה לחזור לצמרות המצעדים עם שורה של סינגלים, ועד כה ספגהרצף של כישלונות, מה שגרם לה לדחות את צאת אלבומה החמישי מספר פעמים.

לפני כשבועיים קייטי פרסמה את תאריך השקת הפרויקט החדש (ה-14 באוגוסט), ובנוסף שחררה את שיר הנושא של האלבום, "Smile”.

לאכזבת רבים ממעריציה, גם השיר החדש לא זכה להצלחה רבה, ואמש העלתה פרי פוסט בו הודיעה כי עקב "בעיות הפקה בלתי נמנעות", היא נאלצת לדחות את צאת האלבום בשבועיים.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

באותו פוסט, אליו היא צירפה תמונות שלה בתחפושת ליצן, כתבה קייטי: "אני שונאת לזרוק עליכם את החדשות הרעות האלה כמו עוגה על הפנים, אבל אם יש משהו ש-2020 לימדה אותי זה לא להיקשר יותר מדי לתכניות".

חלק מאלו שהגיבו לפוסט טענו שהסיבה האמיתית לדחייה היא ההריון המתקדם של קייטי, בעוד שאחרים מאמינים שמסע הקידום הכושל, שכלל מספר סינגלים בינוניים, הוא הסיבה לכך שהזמרת רוצה לקחת את הזמן ולתמוך האלבום החדש עם שירים נוספים.

לפי גורמים בחברת התקליטים שלה, בשבועות הקרובים ייצא סינגל נוסף מתוך האלבום, אותו הפיק יוצר הלהיטים השוודי מקס מרטין, שבעבר עבד עם קייטי על כמה מהלהיטים הכי גדולים שלה, ביניהםI Kissed A Girl”, “California Gurls”, “Roar” ו-״Teenage Dream”. את השיר החדש ילווה ככל הנראה קליפ עליו קייטי עובדת בימים אלה.