2020 עוד לא הגיעה לנקודת המחצית, אבל נראה שכבר אפשר להכתיר את דוג'ה קאט ככוכבת הפופ הגדולה ביותר שפרצה השנה. הזמרת והראפרית בת ה-24, שהוציאה את אלבומה המצליח "Hot Pink" בסוף השנה שעברה, כבשה בחודשים האחרונים את המצעדים עם הלהיט "Say So" והפכה לאחד השמות המדוברים ביותר בתעשייה.

שבועיים לאחר ששחררה את שיתוף הפעולה המצליח שלה עם ניקי מינאז' ברמיקס ללהיט, דוג'ה קאט עושה צעד גדול נוסף וחוברת לדה וויקנד, שנחשב לאחד הזמרים המצליחים של העשור האחרון. אתמול השניים חשפו את הדואט הראשון שלהם, "In Your Eyes".

בגרסתו המקורית, השיר הופיע באלבומו החדש של דה וויקנד ("After Hours") ללא החלק של דוג'ה קאט. כדי לעורר עניין סביב הסינגל החדש, הזמר בחר לחבור אל הכוכבת העולה עם קטע שכתבה בעצמה עבור השיר ולשנות מעט את ההפקה המוזיקלית שמלווה אותו.

מספר ימים לפני שחשפו את שיתוף הפעולה ביניהם, דוג'ה קאט העלתה פוסט בטוויטר בו כתבה את שם השיר. בנוסף לאותו ציוץ, היא שיתפה את הכותרת של הפרופיל שלה לאותו השם.

במקביל לצאת הדואט, דה וויקנד הודיע שהחליט לדחות את סיבוב ההופעות החדש שלו, שתוכנן לעלות באמריקה ובאירופה בקיץ הקרוב, לשנה הבאה, זאת בעקבות התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם.