הזמרת האמריקאית ברנדי שיתפה אתמול (שבת) פוסט לזכרו של שחקן הכדורסל קובי בראיינט שנהרג יחד עם בתו בהתרסקות המסוק הטראדית בשבוע שעבר.

"לעולם לא אבין זאת. תנחומיי לוונסה בראיינט ולכל המשפחות שנפגעו מהטרגדיה הזאת. אוהבת", כתבה הזמרת, שרבים לא יודעים זאת, אבל בשנות ה-90 היא ובראיינט ניהלו רומן קצר ואפילו יצאו יחד לנשף הסיום של קובי.

השנה הייתה 1996, והכדורסלן המפורסם שהיה אז בתחילת דרכו הזמין את הזמרת להגיע יחד איתו לאירוע הנשף הבית-ספרי, ולאחר שבראנדי קיבלה אישור מהוריה, השניים הגיעו יחד לנשף וגררו התייחסות רבה מצד כלי התקשורת.

כבר באותה שנה פתח קובי את הקריירה המקצועית שלו, בעוד שבראנדי נחשבה אז כבר לכוכבת מוכרת בתעשיית הבידור, ובנוסף לאלבום הבכורה המצליח שהוציאה שנתיים לפני כן - היא הייתה מוכרת גם בעיקר ככוכבת סדרת הטלוויזיה הפופולרית "מואישה".

מקורבים לזמרת מספרים שאחרי הנשף היא וקובי המשיכו לצאת למשך מספר שבועות, אך לבסוף החליטו לסיים את מערכת היחסים הרומנטית ביניהם ולשמור על קשר חברי. שנתיים וחצי לאחר מכן, קובי הכיר את אשתו ונסה ליין - לה היה נשוי עד יום מותו.

View this post on Instagram

Never will I understand. My condolences to @vanessabryant, and all families who are in pain during this tragic time. Love ♥️ #Mamba #Mambacita

A post shared by b r a n d ¥ (@4everbrandy) on

הידיעה על מותו של קובי גררה אינספור מחוות מספורטאים, אנשי בידור ופוליטיקאים ברחבי העולם, לאחר שבאותה תאונה נהרגו גם בתו של בראיינט, ג'יאנה בת ה-13 יחד עם שבעה אנשים נוספים, ביניהם חברותיה של ג'יאנה לקבוצת הכדורסל והוריהן.