הראפר טראוויס סקוט הוא פרפקציוניסט, במיוחד כשזה מגיע להופעות חיות. ואם משהו מפריע לו, הוא ממש לא הטיפוס שיבליג וישתוק - הוא כבר העיף צלם מהבמה, הוא הגן על מעריציו מפני המאבטחים שלו, ועמד לצד מעריצים שלו שנאבקו עם אנשי הפקה. עכשיו הוא הוכיח זאת שוב בהופעה שלו במונטריאול שבקנדה בערב השנה החדשה.

דיג'יי אנונימי נבחר להיות מי שילווה אותו בהופעתו, ובסרטון שצולם בהופעה ניתן לראות שהראפר התעצבן מהאיטיות וחוסר הזרימה של מעברי השירים של מר דיג'יי. ניתן לשמוע אותו אומר לו "פשוט נגן את השיר, פאקינג אידיוט. הדיג'יי הכי גרוע במונטריאול נמצא כאן על הבמה". כשהדיג'יי לחץ על הכפתור הלא נכון והפעיל את השיר "Pick Up The Phone" במקום הלא נכון, מבחינת טראוויס סקוט זה היה הקש של גב הגמל והאו ביקש מהדיג'יי בנימוס לפנות את העמדה.

בשלב הזה סקוט כבר השתלט על העמדה ועשה מיקסינג לעצמו כשהוא אומר "יו, הפאקינג דיג'יי זבל הזה הרס את כל מה שאני עושה עכשיו". לקראת סוף הסרטון, הדיג'יי מנסה לחזור לבמה ואפשר לראות את טראוויס שורט את הדיסק וצועק (לקול תשואותיו של הקהל). בדיוק כמו שהוא העביר את כל 2016, טראוויס סקוט גם סיים אותה בדרכו המיוחדת.