ארבע שנים עברו מאז שסידני הוציאו את "Frozen" (או בשמו הישראלי - "לשבור את הקרח") שהפך לאחד מעשרת הסרטים המצליחים בכל הזמנים וסרט האנימציה המרוויח ביותר. בזמן שאנחנו מחכים לסרט ההמשך,שצפוי לצאת בנובמבר 2019, ועדיין שומעים בלופים את הפסקול המוצלח לא פחות, מתנהל בימים אלה משפט נגד היוצרים של שובר הקופות והזמרות שמבצעות את הלהיט הגדול ממנו, "Let It Go", אידינה מנזל ודמי לובאטו.

הזמר והיוצר הצ'יליאני ג'יימי סיירו שחרר ב-2008 את השיר שלו "Volar", שיר בספרדית שצבר כמיליון צפיות ביוטיוב. עכשיו הוא מאשים את ענקית הבידור בהעתקה וטוען שקיים דימיון מובהק בין השיר שלו להמנון שמלווה את הסרט. הוא דורש לקבל פיצויים על השימוש שכביכול נעשה ביצירה שלו ומצפה שדיסני יעניקו לו חלק מכובד מהרווחים של הסרט, הסינגל המצליח והמכירות הנלוות.

הלהיט שיצא ב-2013 (בעקבות צאת הסרט) מכר למעלה מ-10 מיליון עותקים דיגיטליים, מה שהופך אותו לאחד הסינגלים הנמכרים בכל הזמנים. בנוסף, הוא זכה ל-1.2 מיליארד צפיות ביוטיוב בגרסתו המקורית ששייכת לאידינה, וחצי מיליארד צפיות נוספות בביצוע של דמי. שמותיהם של שתי הזמרות מופיעים בכתב האישום.