אחרי שורה של פרויקטים בינוניים, נראה שליידי גאגא מצאה את המסלול שלה בחזרה לפסגה, לפחות בצורתה החדשה. הזמרת-שחקנית בת ה-32 קוטפת בימים אלה את הפרסים על שובר הקופות בכיכובה, "כוכב נולד", שהגיע לאקרנים בסוף השנה שעברה. בשבוע שעבר היא זכתה בשלושה פרסי גראמי ובשבוע הבא תתמודד על שני פרסי אוסקר, האחד בקטגוריית "השיר המקורי הטוב ביותר" והשני בקטגוריית "השחקנית הטובה ביותר".

למרות ההצלחה הגדולה, התעוררה דאגה בקרב מעריציה של גאגא בימים האחרונים בעקבות השמועות על בעיות במערכת היחסים שלה עם צייד הכשרונות כריסטיאן קרינו. השניים החלו לצאת לפני כשנתיים והתארסו זמן קצר לאחר מכן. אחרי יותר משנה של קשר יציב, שזכה להתייחסות רבה מצד התקשורת, גאגא הפתיעה את המעריצים כשהגיעה לטקס פרסי הגראמי האחרון לבדה. הצופים גם הבחינו שהיא לא ענדה את טבעת האירוסים שלה באותו ערב.

השבוע אתרי הרכילות דיווחו שקרינו נצפה יחד עם בחורה חדשה במסעדה שממוקמת בווסט הוליווד. עד  ראייה שנכח במקום סיפר: "הם ישבו במסעדה של מלון סאן-סט. הם החזיקו ידיים וזה היה נראה כמו דייט רומנטי". באותו יום גאגא בילתה עם מנהלה האישי והעלתה לרשת תמונות של קעקוע חדש שעשתה.