אין תמונה
באתי גדולה ולא רציתי לצאת קטנה. ג'יי לו בדרך למונדיאל

לפני יומיים הודיעה ג'ניפר לופז שלא תתייצב לאירוע הפתיחה של המונדיאל שיתקיים מחר (חמישי) בערב. הלילה שינתה הכוכבת את דעתה, והיא חוזרת לתמונת הגביע העולמי בכדורגל, ממש כמו כריסטיאנו רונאלדו הפורטוגלי שמחלים מפציעה.

אם לא יקרו תקלות בלתי צפיות, צפויה ג'ניפר לופז לעלות על הבמה בסאן פאולו, ברזיל, עם הראפר פיטבול והזמרת הברזילאית קלאודיה ליאט, ולבצע איתם יחד את המנון המונדיאל הנבחר "We Are One (Ole Ola", לעיני יותר מ-60 אלף איש שצפויים למלא את איצדטיון קורינתיאנס.

רק יומיים עברו מאז טען דובר מטעמה של לופז שיש "קשיים הפקתיים" שמונעים ממנה להשתתף, והיא היא שבה לעניינים ומכריזה שהיא "לא רוצה לאכזב את המעריצים שלה". מה גרם לשינוי? ההימור אחד התייחס לפרידה מהחבר, הרקדן והכוריאוגרף קספר סמארט, שלפי אתרי רכילות בגד בה עם טראנסג'נדר (הוא כמובן מכחיש בכל תוקף). לפי השמועות לופז נכנסה לדיכאון ואחרי יומיים יצאה ממנו.

אחרים דיברו על סכסוך עם פיטבול על גודל הפוקוס שכל אחד מהם מקבל ב"נאמבר" - על פי הקליפ פיטבול יוצא ממנו הכוכב ולופז בחזקת זמרת ליווי שלו. אבל מה שהכריע את הכף, כנראה, לטובת השתתפות בטקס הפתיחה, הוא האלבום החדש של ג'יי לו ששמו "AKA" וייצא בשבוע הבא. צריך להיות באמת טמבל כדי לפספס הזדמנות לחשיפה טלוויזיונית בינלאומית לעיני 1-2 מיליארד צופים, חמישה ימים לפני שאלבום חדש שלך רואה אור.