לפני כשבוע התבשרנו על הפרידה של הראפר קוואבו (אחד מחברי הרכב הטראפ מיגוס) והראפרית סוויטי אחרי שהיו הזוג הלוהט ביותר בתעשייה ההיפ הופ בארה"ב. לאחר שנתיים של זוגיות פוטוגנית מאוד, הזוג הודיע בפומבי על הפרידה כשסוויטי האשימה את קוואבו בבגידה.

עכשיו, בעזרת סרטון אבטחה מתוך מעלית בבניין דירות בלוס אנג'לס, מתברר שהעימות ביניהם לא היה רק ברשתות החברתיות, אלא גם פנים מול פנים. בתיעוד שהגיע לידי אתר הבידור TMZ ניתן לראות את סוויטי מנסה לחבוט בבן זוגה לשעבר, אבל הוא מצליח לחמוק. הראפרית ניגשת מיד לחטוף את התיק שהשאיר במעלית והשניים רבים עליו עד שהיא נופלת לרצפה והוא לוקח את המזוודה.

כשהמעלית מגיעה למה שנראה כמו קומת חניון, קוואבו לוקח את הדברים שלו ומחכה לסוויטי שתקום. היא מתקשה לקום ככל הנראה שנפצעה בזמן שרבו, וכשהם יוצאים מהמעלית היא צולעת. נכון לעכשיו לא ידוע מה סיבת המריבה, אבל מקורב לזוג טען בפני TMZ שהריב המתועד התרחש ב-2020 בבניין שבו סוויטי שכרה דירה.

View this post on Instagram

A post shared by Hip Hop U-C-IT (@hhucit_)

כזכור, במשך שנתיים הזוג הלוהט גרם למעריצים רבים להתאבסס על התמונות והסרטונים שהיו מעלים לרשתות, אבל כנראה שהקלישאה אכן נכונה: לא כל הנוצץ זהב. במיוחד כשמדובר בזוגות מפורסמים עם מיליוני עוקבים ומעריצים.

"אני רווקה", צייצה לפני כשבוע סוויטי. "סבלתי יותר מדי מבגידות ומאחורי הקלעים נפגעתי למען נרטיב שקרי שמסתובב ופוגע בתדמית שלי. מתנות לא מטפלות בצלקות, והאהבה אינה אמיתית כאשר האינטימיות ניתנת לנשים אחרות". קוואבו מצידו הגיב: "הייתה לי אהבה אלייך והתאכזבתי שעשית את כל זה. את לא האישה שחשבתי שהיית. אני מאחל לך רק טוב" - על זה הראפרית ענתה בשתי מילים: "רק בריאות".