ג'סטין ביבר במשקפי שמש (צילום: Nicky Loh, GettyImages IL)
מתנה מתנה מתנה לחג | צילום: Nicky Loh, GettyImages IL

לפני שבוע בדיוק, הודיע ג'סטין ביבר שהוא פורש ממוזיקה, וכולם חשבו שהבחור מתבדח. לפנות בוקר צייץ ביבר בחשבון הטוויטר שלו שהוא באמת פורש ועכשיו זה כבר באופן רשמי:

"My beloved beliebers I'm officially retiring", ובעברית: "בליברים אהובים שלי, אני פורש באופן רשמי", צייץ ביבר.

מדובר בבשורה הכי נוראה ש-48 מיליון העוקבות של הכוכב הצעיר בטוויטר היו יכולות לקבל באחד הימים השמחים של השנה בעולם הנוצרי - כריסטמס, חג  המולד.

"התקשורת ממציאה עלי הרבה שקרים ורוצה שאכשל"

אבל אחר כך המשיך ביבר לתעתע בגרופיות והמשיך לצייץ: "לעולם לא אעזוב אתכם, אני כאן לתמיד". וההמשך נראה כך: "התקשורת מדברת עליי הרבה. הם ממציאים הרבה שקרים ורוצים שאכשל, אבל אני לעולם לא אעזוב אתכם. להיות 'בליבר' זה סגנון חיים".

ביבר שעשה בשנה האחרונה את כל השטויות האפשריות, ונראה לפעמים כמו נער צעיר ולא חכם במיוחד בסדרת אתגרים דוחים של בני נוער בטלוויזיה, מה שלא מפריע לו לבקש מהקהל: "תהיו טובים אחד לשני. תסלחו אחד לשני כמו שהאל סלח לנו. אני כאן לתמיד", צייץ הכוכב, שנהנה כנראה לבלבל את המעריצות.

כזכור, אחרי הודעת הפרישה הראשונה של ביבר, אמר מנהלו סקוטר בראון שמדובר בהפסקה מתוכננת וזמנית בלבד. נראה מה הוא יגיד עכשיו.

השיק סרט חדש

חשוב לציין שביבר השיק אתמול את הסרט החדש שלו "Believe", והרבה לצייץ עליו ביממה האחרונה, כול הדיווח נוגע ללב על כך שהוא ואביו ילכו לצפות בסרט יחד. בטריילר של הסרט אומר ביבר: "ברור שהייתי מאוהב, זה הדבר הכי חזק שיש". על מכות שספג והחזיר באחת התקריות השנה הוא אומר: "הם אלה שהתחילו".

>> קייטי פרי מאוהבת בחבר ג'ון מאייר