ההיסטוריה מוכיחה שלהקות רוק שכבר כבשו את הז'אנר שלהם, מגיעים מתישהו לשלב הדיסקו. הרולינג סטונס עשו את זה, יו 2 עשו את זה, ארקייד פייר עשו את זה, ועכשיו קולדפליי עושים את זה עם סינגל חדש באווירת דאפט פאנק ("Get Lucky") בשם "Adventure of a Lifetime" מתוך אלבום חדש שעתיד לצאת בדצמבר.

האלבום, שיקרא "A Head Full of Dreams", יכלול בתוכו 12 קטעים בהם מספר שיתופי פעולה עם ביונסה, טוב-לו ועוד אמנים גדולים ומסקרנים. חברת התקליטים מספרת: "קולדפליי עשו אלבום שמפוצץ באנרגיה, צבעים ורגעים גדולים חובקי חיים בדיוק כמו בסינגל הראשון 'הרפתקה של פעם בחיים'. הם מעולם לא נהנו לעשות אלבום יותר מהאלבום הנוכחי והם גם מאושרים מהתוצאה". בינתיים נשמע שרק הם מאושרים, כי המעריצים לא ממש אהבו את הכיוון החדש של האלבום ש"מפוצץ בצבעים" (מה זה אומר בכלל?).

עוד ב-mako מוזיקה:

לכמה מהמעריצים כנראה קשה לעכל את השינוי בסאונד הלהקה ואת שיר הדיסקו-פאנק-פופ-אפשר-לרקוד הזה. להלן מקבץ מייצג של התגובות החצויות ביוטיוב: "להתראות, קולדפליי הטובים", "קולדפליי היא להקת פופ עכשיו unsure emoticon", "זה נשמע כאילו הם שיתפו פעולה עם מפיק EDM עצמאי", "לא נשמע כמו קולדפליי", "זה האלבום האחרון שלהם", "מה לעזאזל, קולדפליי הפכו למארון 5". אנחנו לעומת זאת מברכים על כל שינוי שיגרום לנו לזהות את ההבדל בין השירים שלהם.

מוזמנים לשפוט בעצמכם: