בימוי: רונן איתן

הזמר והיוצר טמיר שטרית התפרסם לאחרונה ב"פסטיבל הזמר והפזמון" עם השיר "סימון דה בובואר", איתו הגיע למקום השני והמכובד מאוד.

כעת הוא מוציא את השיר והקליפ "ערמונים", שמוגדר על ידו כ"שיר אהבה, כמיהה ותפילה לאהבה". למעשה עוסק השיר בתופעת האנורקסיה ומבקש לקבוע ש"מלא זה יפה". שטרית החליט שכאמן עליו להירתם על מנת להעלות את המודעות והביקורת הציבורית המתבקשת מול המחלה שגובה קרבנות. בקליפ מככבות השחקניות נועה מימן בתפקיד הרזה ודליה בשן בתפקיד השמנה.

טמיר שטרית, עטיפת סינגל, ערמונים (צילום: יוסי אלטרמן)
טמיר שטרית ודליה בשן, "ערמונים" | צילום: יוסי אלטרמן

טמיר שטרית נולד, גדל ומתגורר במושב כפר שמואל אשר בעמק איילון. הוא בן 35, בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בצבא שירת כחובש קרבי באוגדת עזה ומדריך חובשים.

בנערותו ועד לשירותו הצבאי ניגן שטרית בטובה והיה חבר בתזמורת הנוער של העיר רמלה. אחרי הצבא ניגן והקליט כבסיסט עם כמה זמרים והרכבים: אלי זולטא ולהקת "אלמנה שחורה", נתי רביץ ו"הספירלה", הזמרת קרן הכט, אילנה אביטל, "הכוכב הלבן" בהפקת ברי סחרוף ועוד.

בשנים האחרונות החל להופיע עם חומרים מקוריים יחד עם להקתו. לפני כשנתיים החל להקליט את אלבום הבכורה עם המוזיקאי עידו אוחיון והמפיק חיים שמש. עם השנים צבר שטרית שירים רבים, בסגנונות שונים. השיר "ערמונים" הוא סינגל ראשון מהאלבום שבדרך. כיום הוא מופיע ברחבי הארץ עם הרכב אקוסטי בשירים מתוך האלבום.

טמיר שטרית, עטיפת סינגל, ערמונים (צילום: יוסי אלטרמן)
"מלא זה יפה". טמיר שטרית - "ערמונים" | צילום: יוסי אלטרמן