ליאור נרקיס בהופעה (צילום: עודד קרני)
מתחיל. ליאור נרקיס | צילום: עודד קרני

ליאור נרקיס הוציא בתחילת החודש את השיר המקפיץ "יאללה תרקדי", במסגרת האוסף "1 סוכר שחור חזק", וכעת, בסוף החודש, הוא ממשיך עם אותו קו מקפיץ ומשחרר את "זה מתחיל" - סינגל רשמי ראשון מאלבומו הבא.

את השיר הלחין נרקיס עצמו למילים של יוסי גיספן, והוא מצטרף לרשימת הלהיטים שלו אותם הלחין בעצמו, כמו "ערב טוב" ו"המלכה שלי". ובהתאמה מודיע נרקיס כי באלבום החדש הוא עצמו יהיה חתום על מרבית הלחנים. זהו שיר שני חדש לנרקיס מאז אלבומו האחרון והמצליח "ערב טוב".

 

דנה לפידות - "הרגלים רעים"

דנה לפידות פרומו (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
ילדה רעה. דנה לפידות | צילום: גיא כושי ויריב פיין

גם דנה לפידות ממשיכה להרקיד. אחרי "הלו אדון, שלום גברתי", שהפך לקליפ שכולו מסיבת חשק, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של הנרי, הפעם הנרי אחראי על השיר כולו, כולל המילים והלחן.

התוצאה היא "הרגלים רעים", שיר דאנס-רוק סוחף, שמזכיר במלודיה שירי דאנס מהאייטיז כמו "I Just Die In Your Arms Tonight" של "Cutting Crew" משנת 1986, שאגב, גם "אין מוצא" של אדם הושפע ממנו מאוד בזמנו.

כזכור, בראיון ל-mako סיפרה לפידות על השפעות האיטיז באלבומה החדש: "מבחינה מוזיקלית נחשפתי בשנתיים האלה להתעמקות באייטיז, בדברים שגדלתי עליהם. הרבה מהאלבום השני מושפע מהמקומות האלה, זה משהו שמאוד התפתחתי איתו...

"...נברתי בהרבה דברים מחו"ל, הוצאתי מלא פנינים שמתאימים לדברים שקיימים בתוכי. משהו בי הבשיל והתבגר. הדיסק הראשון היה רומנטי והתעסק במערכות יחסים ושיברונות לב והאלבום הזה הוא דנה, הרבה יותר אוניברסאלי, מדבר על חופש והרצון להיות עצמך ולהילחם נגד כל הסיכויים, כי מה שמנצח בסוף זה הפשטות של הדברים".

>> מייקל ג'קסון - ביקורת על האלבום החדש