אדיר גץ, יוצא "כוכב נולד, מוציא את הקליפ לשירו האחרון "יופייך". את השיר הלחין גץ למילים שכתב אלירז שדה, זוכה "האח הגדול", שגם כתב את התסריט לקליפ, וגם מככב בו לצד סיון קליין, מלכת היופי של ישראל לשעבר ודוגמנית ומנחה, שמגישה איתו תוכנית בערוץ 24.

אחרי שהצילומים מהסט של הקליפ רמזו על רומן מתרקם בין אלירז לבין קליין, הפעם מגיע הקליפ שלמעשה עוסק ברומן הלוהט, שבינתיים כבר נחשף במדורי הרכילות והסלבס.

במציאות הם יחד, בקליפ הם נפרדים

אלא שבקליפ, שביים עוזי ג'ורג', אלירז וסיון לא ביחד, אלא דווקא נפרדים. "הם נפרדים כי זה סיפור הטקסט של השיר", מסביר אדיר גץ. "סיון מוצאת בחור עשיר עם כסף ומסתנוורת מהנצנוצים ועוזבת אותו, אלירז נשאר לבד בסוף הקליפ, ואני למעשה מספר את הסיפור עם השיר כרקע לעלילה".

-בעצם אתה מוציא קליפ שהפוקוס בו לא עליך אלא על אלירז וסיון.
"הרבה אמרו לי אז זה. היו טענות מהחברים והמשפחה וכזה, מה פה, מה שם, והנה אלירז בדיוק על ממתינה כשאתה מדבר איתי. מלכתיחה כשנכנסתי לשיתוף הפעולה איתו ידעי את הכוח שלו לעומת שלי. ידעתי שאפילו אם הוא יוציא שיר עם דודו אהרון הבאז ילך עליו. קשה לעמוד בכוח שלו ואני לא מנסה. הוא הטאלנט ואני מוזיקאי. וזה לא מפריע לי, ידעתי לאן אני נכנס ומה אני צריך, מה המטרה שלי. החיבור היה גדול מזה. הכימיה והחיבור שלי איתו במוזיקה וכחברים הוא גדול מלהתעסק בענייני פוקוס ולמי הוא יילך".

אדיר גץ, אלירז שדה, סיון קליין (צילום: סיגל שגב)
"החיבור ביני לבין אלירז יותר גדול מלהתעסק בעל מי הפוקוס". סיון קליין, אדיר גץ ואלירז שדה בצילומים | צילום: סיגל שגב

כזכור, לפני "יופייך" הוציא גץ את השיר "הבחור הביישן על הפסנתר", שיצא רשמית אחרי שכבר שר אותו באודישנים ל"כוכב נולד". האינפלציה של יוצאי העונה האחרונה של התוכנית שמוציאים סינגלים לא גרמת לו לחשוש מתחרות. "בדיוק היום אבי בן אבו דיבר איתי על זה ואמר לי 'אנחנו המון שהוצאנו אחרי העונה, מסכנים התחנות רדיו'. אני חושב שזו העונה היחידה עם הצפה כזו של תשעה סינגלים. תראה, התעשייה מאוד קשה ואם אתה יוצא כוכב נולד אפילו יותר כי אתה תחת זכוכית מגדלת אז באמת צריך שזה יהיה טוב ואני מאמין שמי שטוב יצליח. מירי מסיקה אמרה לי ש'כוכב נולד' זו תוכנית קאברים ואם אתה שר את השירים שלך טוב - אתה תצליח. אם יש לך חומר טוב ויצירה טובה אז לא משנה - אתה תצליח".

"הצלחה של שיר שאני יצרתי אצל זמר אחר היא הצלחה שלי"

-נתת שיר טוב לשחר אלגבי.
" כן אמרו לי משפחה וחברים - הוא מתחרה שלך, למה אתה נותן לו שיר, ועוד שיר טוב. אי חושב שהצלחה של שיר שכתבתי והלחנתי גם אם היא מגיעה מזמר אחר זה באותה מידה. אני גם קורא המון פרגונים כי מדגישים תמיד שזה שיר שלי. הצלחה של השיר שלו זה הצלחה שלי, אין לי ספק בזה".

-כבר חושב על האלבום?
"אני חושב שאולי אוציא עוד סינגל או שניים, אבל אני כבר מגבש שירים לאלבום המלא, גם חומרים עם אלירז וגם מקוריים שלי. אני נכנס השבוע להקליט עוד שני שירים, אחד יהיו יותר שמח, אבל שמח אחר, הוא לא ישקף את המוזיקה שיש היום, זה יהיה משהו ספרדי, משהו אחר".

>> ליאור נרקיס ודנה לפידות בלהיטים חדשים