שי גבסו, ולהקת הליווי שלו, "המראות", נמצאים בעיצומו של סיבוב ההופעות אליו יצאו בעקבות האלבום "קראוון". זהו אלבומו השלישי של גבסו, פיינליסט העונה הראשונה של "כוכב נולד" לצד שירי מימון ונינט טייב. מהאלבום החדש יצאו עד כה השירים "שמור על האמונה", "ארגזים", "נשק" ו"מראה".

אחרי ביצוע טלוויזיוני ל"ארגזים" וקליפ ל"שמור על האמונה", מוציא היום גבסו מתוך האלבום וידיאו בהופעה של השיר היפה "אלי אלי".

שי גבסו ממליץ

כמו כן מתארח שי גבסו בפינת ההמלצות שלנו וממליץ על ארבעה שירים שעושים לו טוב בימים אלה.

Joni Mitchell - For Free
"לפני שנתיים קניתי אלבום שלה, וניסיתי כל אותו הזמן (לא בהתמדה יום יומית יש לומר, אבל בעקביות) לנסות להבין. קשה היה לתפוס את החוט שיביא אותי לעולם הטקסטים שלה והלחנים. לבסוף זה קרה עם השיר הזה. פשוט להקשיב לטקסט ומשם ללחן ומשם לשירה. תהליך הפוך מהרבה אומנים אחרים. ודומה לענקי מוזיקה אחרים".

אריק לביא - זה קורה
"השיר הזה, אני מכיר אותו הרבה זמן. הוא מתנגן הרבה. ברדיו. אבל זו היתה האזנה שונה לגמרי כשבחרתי בו בעצמי. כששמתי אותו במערכת. הקשבתי לו אחרת, ודמיינתי אם הייתי כותב אותו בעצמי. האם הייתי יכול לכתוב אותו בעצמי".

Screamin Jay Hawkins - I put a Spell On You
"אחרי שאתה שומע את זה אתה מבין שהוא אולי חשב שנינה סימון ביצעה את השיר מעט עדין מידי, ואתה מבין שנינה היתה יכולה לשיר ככה בגלל שהיא שמעה אומנים כמותו".

קרולינה - אף אחד לא בא
"אף אחד לא בא לי , אף אחד לא בא, יש בזה חיוך עם באסה. קלאסה".

שי גבסו יופיע ב-26.5 באוזן בר תל אביב, ב-6.6 ב"ארמנס" באבן יהודה וב-10.6 ב"אלפנט" בקריית חיים.

>> שי עמר בשיר "יש לאן לחזור", אותו הוא מכנה "באושר ובעוני - הדור הבא"