ירדנה ארזי - "באתי אליך"

אין תמונה
דאנס אתני. ירדנה ארזי

ירדנה ארזי ממשיכה להוציאה גרסאות מחודשות לשירים יש שנים שלה. אחרי ההיסטריה של "אני שוב בתמונה" עכשיו מגיע תורו של "באתי אליך", שיצרו עבורה רחל שפירא (מילים) ונורית הירש (לחן) ב-1985. את גרסת 2011 הפיק מוזיקלית תמיר צור, מהבולטים בפופ הים תיכוני, שמשתף פעולה עם ארזי לראשונה.

"באתי אליך 2011", לקוח מאלבום האוסף המשולש "שהשמש תעבור עלי" ובו 66 שירים של ארזי מכל התקופות, כולל 18 קטעים נדירים שעולים לראשונה על דיסק, תמונות  וסיפורים מאחורי השירים, מ-40 שנות קריירה.

ירדנה ארזי תשיק את אלבום האוסף המשולש בהופעה חגיגית שתתקיים ביום שלישי ה- 18/01/11 ברידינג 3, שבנמל ת"א. ההופעה, בניהולו המוזיקלי של אורי זך, תכלול את מיטב הלהיטים הגדולים בליווי הרכב של חמישה נגנים.

 

Jess-e - "לילה"

אין תמונה
נער שוליים. ג'סי

אחרי ששיגע את הרשת עם "אין מוצא 2010" - החידוש לאדם, מוציא Jess-e (ישי רזיאל) את "לילה 2011", גרסת כיסוי לוהטת ללהיט הפופ הותיק של להקת נוער שוליים עם הסולן מיקיאגי משנת 1990. כזכור, נוער שוליים עצמם עשו קאבר לקלאסיקה "Young Girl", במקור של Gary Puckett & The Union Gap.

JESS-E הפיק מחדש את השיר, שהופך מבלדה להמנון דאנס. אחרי שהגרסה האנגלית התקמבקה בתכנית הטלוויזיה המצליחה GLEE, במיקס עם הלהיט "Don't Stad So Cloose To Me" של פוליס, הגיע תורו של JESS-E להחזיר גם את הגרסה העברית למרכז הרחבה, לקראת סיבוב מופעי פריצה במועדונים בארץ.

 

סיון אלבז - "רחוק מכולם", "צוואר אל צוואר"

סיון אלבז (צילום: מעיין גוטמן)
היהלומית חוזרת. סיון אלבז | צילום: מעיין גוטמן

סיון אלבז, לשעבר בהרכב הבנות הרמלאי "דאיימונדז", מוציאה את השיר החדש "רחוק מכולם". את המילים כתב שחר כהן. איתן אלבז, בעלה ואביה ילדיה של סיון, הלחין יחד איתה, ואחראי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית בשיתוף פייד רודניצקי

זהו סינגל שני מאלבום בכורה בשם "יש מקום בעולם" עליו היא עובדת בשנים האחרונות. הסינגל הראשון שהוציאה מהאלבום היה "צוואר אל צוואר".

בשנים מאז פירוק הדאימונדז הופיעה אלבז ברחבי הארץ, אספה חומרים לאלבום וגידלה את ילדיה. עתה היא מנסה לפרוץ שוב.

 

>> אחרי האישפוז הפסיכיאטרי בתל השומר: פיליפ קירקורוב יופיע בנוקיה