סגיב כהן - "ואם עכשיו"

סגיב כהן, עטיפת סינגל, ואם עכשיו (צילום: אוהד רומנו)
סגיב כהן | צילום: אוהד רומנו

סגיב כהן מוציא את "ואם עכשיו", סינגל נוסף מתוך אלבומו "הרגע" שהניב עד כה כמה שירים טובים וביניהם הלהיט "בדרך אלייך" ו"המפרש".

מדובר בבלדה איטית, שקטה ויפה, שהיתה אמורה לעזור לכם להתכרבל בחורף של נובמבר, רק שהחורף מבושש לבוא. בכל מקרה מומלץ לדגום את השיר הזה בהופעה של כהן, שאמר לאחרונה בראיון: "אני לא רואה את עצמי כחלק מהשוק הים-תיכוני, וגם לא הייתי רוצה להיות שם.

"שוחחתי בשנה האחרונה עם כמה זמרים מהתחום, והם כל הזמן בהרגשה של תחרות. האחד עושה הופעה באולם גדול, אז השני מרגיש שהוא חייב לעשות הופעה באולם גדול עוד יותר. זה לא אני, ולא משהו שאני רוצה להיות. מתאים לי ליצור בלי לחץ וליהנות".

 

נמרוד שיקלר - "תני לי כוח"

נמרוד שיקלר פרומו (צילום: נועה הבר)
נמרוד שיקלר | צילום: נועה הבר

נמרוד שיקלר מוציא את השיר החדש "תני לי כוח", בלדה רומנטית בטעם טוב. זהו סינגל שלישי מתוך אלבומו החדש שצפוי לצאת בחודשים הקרובים, בהפקה מוזיקלית משותפת לשיקלר ואבי צוקרל.

קדמו לו  "סוף עשרים" ו"יום ועוד יום", שאף זכה לרמיקס. בימים אלה מופיע נמרוד שיקלר ברחבי הארץ עם השירים החדשים מהאלבום ועם חומרים ישנים כמו "בורח" ו"כל יום שאת לא איתו" מלהקתו "נמרוד והבודדים".

 

עידו רצון - "לנשום"

עידו רצון, לנשום (צילום: גל אלי)
עידו רצון | צילום: גל אלי

עידו רצון מוציא את "לנשום", סינגל שני מאלבום הבכורה שלו, אחרי "ימים שקטים", שיצא במאי האחרון וזכה לפרגון תקשורתי.

את "לנשום", שיר מלא באהבה וכאב, כתב רצון על יחסיו עם אמא שלו: "תסתכלי עלי עומד עכשיו מולך ומתפלל / תני לי להיות, קשה בלעדייך תסתכלי עלי עומד עכשיו מולך ומתפתל / תני לי להיות, אני רוצה לנשום". רצון גם אחראי ללחן, כשאת העיבוד וההפקה המוזיקלית עושה רפי קריספין.

בראיון ל-mako אמר רצון: "אני מאמין באלוהים ובגורל. אנחנו יכולים לשנות אותו, והוא בידינו. יש משהו או מישהו שמכוונים את הדברים וגורמים לדברים לקרות. במקור אני בא מבית תימני וחונכתי על ברכי האמונה שיש אלוהים. אני לא דתי, אבל תמיד הרגשתי שיש כוח ששומר עליי גם ברגעים קשים וטובים, כזה  שגורם לי להגיע לאנשים טובים ומקומות טובים וזה לא קורה סתם".

אלבום הבכורה של עידו רצון ייצא בקרוב אחרי שנים של הופעות, כתיבה ועבודה משותפת עם הזמרות שירי מימון (לה כתב את הלהיט "יותר טוב לסלוח"), יעל נעים, לארה פביאן, ריקי גל, דין דין אביב ועוד. משירי האלבום ניתן יהיה להתרשם בהופעתו הקרובה של רצון, שתתקיים ביום ראשון, 21/11, 20:30, במועדון זאפה בתל אביב.

 

עובדיה חממה וגבי שושן - "נפשי שואפת"

אין תמונה
עובדיה חממה

עובדיה חממה מארח את גבי שושן בשיר "נפשי שואפת", אותו הלחין והפיק מוזיקלית למילים של הרב קוק, שהשנה מלאו 75 שנים למותו.

אחרי "השיר "הרס ובניין", זהו סינגל שני שמוציא חממה מתוך האלבום "מרחבים", שיורכב כולו משירים שירי הרב קוק מולחנים על ידי חממה וצפוי לצאת בחג החנוכה הקרוב.

כהרגלו בקודש מארח חממה באלבום אורחים וביניהם זאב נחמה - במפגש מחודש 25 שנים אחרי להקת "מוסקבה", שקדמה ל"אתניקס", ארז לב ארי, גד אלבז, האחים אשל, יוסי אזולאי, אלברט עמר, אילן דמרי ויוסי פרץ.

 

יהונתן דורון - "מעגלים"

יהונתן דורון - 8 (תמונת AVI: מומה)
יהונתן דורון | תמונת AVI: מומה

יהונתן דורון מארח את קרני פוסטל בצ'לו בשיר החדש "מעגלים", שיוצא  כסינגל שלישי מתוך אלבומו החדש, שאת העבודה עליו הוא צפוי לסיים בחודשים הקרובים. קדמו ל"מעגלים" השירים "8", שנכתב על מבצע "עופרת יצוקה" והשיר "2010" על השנה הנוכחית.

"כתבתי את 'מעגלים' לאשתי שירן, כשעברנו מהנגב לתל אביב, ו'הרמנו הילוך' במרוץ החיים, אומר דורון, שבימים אלה מופיע עם להקה בה מנגנים הגיטריסט שיקו פלדמן (שייגעצ, דן תורן, מג'יקל מיסטורי טור), המתופף שי ברוך (יזהר אשדות, רמי פורטיס, ערן צור) ואחיו של יהונתן, יהל דורון, שמלווה אותו בבס וקולות.

הסינגל החדש יושק בהופעה שתתתקיים -14.2 במועדון האוזן בר בתל אביב.

>> דניאלה ספקטור כבר רוצה להיות אמא