אין תמונה
אלבום חדש. איזבו

חברי להקת "איזבו" מוציאים את אלבומם החדש "Life Is On My Side", שישוחרר במקביל בארץ ובעולם ב-27 ביוני. באלבום ממשיכה הלהקה עם הנוסחה שהביאה אותה עד הלום: פיוז'ן של בריט-רוק ודיסקו מתובלנים במוטיבים ערבים- ים תיכוניים ופסיכדלית שנות השישים.

האלבום החדש כולל את ארבעת הסינגלים שכבר יצאו מתוכו: "Summer Shade", שיר הנושא "Life is on my side", "I Like It" וכמובן את הלהיט "Time" איתו ייצגו חברי "איזבו" את ישראל בתחרות האירוויזיון שנערכה לפני כחודש באזרבייג'ן.

האזינו מתוכו לשני שירים נוספים: "On Me" ו-"Boys"

כזכור, הוחתמו השנה "איזבו" בלייבל 100% הבריטי, שחתום בין היתר על גילוי ההרכב המצליח "גוסיפ" של בת' דיטו ועובד גם עם מובי, פלסיבו, מתיסיהו ורובין.

אל האלבום החדש הגיעו המפיק והגיטריסט רן שם טוב, הבסיסט יונתן לוי, המתופף ניר מנצור והקלידנית שירי הדר מתוך כוונה להמשיך את ההצלחה האמנותית של אלבום הבכורה "The Fun Makers" מ- 2003 ואלבומם השני "Slow Disco" מ-2008.

שני האלבומים הקודמים זכו לשבחי הביקורות ובעקבותיהם יצאה הלהקה לסיבובי הופעות בארץ ובעולם וצברה עד עתה קהל נאמן שהולך איתה לאורך שנים. היא נחשבת כיום לאחת מלהקות החשובות שיצאו מישראל בעשור האחרון.

*איזבו ישיקו את האלבום בהופעה חגיגית עם אורחים, שתתקיים ביום רביעי, 18 ביולי, במועדון בארבי בתל אביב.

אין תמונה
עטיפת האלבום החדש של איזבו