בימוי: משה דבורה

חברי להקת הרוק הצעירה פיק אפ (Pick Up) חזרו לבית הספר עם קליפ ושיר חדש בשם "You Are The One". השיר הופק  בארץ עבור הלהקה, על ידי חברת התקליטים האמריקנית "Humble Seed Records", שבבעלות שון סיבוני ודונה ראייט. מדובר בחברה ממוקמת באורלנדו, מנהלת סניף בארץ, וקידמה אמנים כמו הבק סטריט בויז, ריקי מרטין ופינק.

סיבוני גם אחראי למילים ושותף ללחן עם הסולן והגיטריסט מיכאל גולן. "השיר מנסה להעביר מסר שעל אף שמערכות יחסים יכולות להיות מסובכות, אם עוצרים לרגע מבינים את הפשטות, שכל מה שצריך זה בעצם להיות אחד בשביל השני", אומר גולן. הקליפ מציג צמד בחורות, שהן לכאורה מושאי החלומות של חברי הלהקה.

"פיק אפ" הוקמה לפני שנתיים על ידי מיכאל גולן, גיטריסט וסולן (בן 16), אליו הצטרף אחיו אסף המתופף (בן 13), אליהם הצטרפו, יוני גרובמן, בסיסט (בן 16 וחצי) ותומר לאור, גיטריסט (בן 15).

הם הופיעו משך שנתיים רצופות בערוץ הילדים כלהקת הבית של "סבבה בנט", "הפיג'מות" ו"המקום האמיתי", וביצעו במהלך התוכניות 21 קאברים ושירים מקוריים. ברזומה שלהם גם צמד הופעות במועדון "בארבי", להקה אורחת ב"זאפה" ל"מופע הארנבות של ד"ר קספר", באוזן בר, ב"בית היוצר" של אקו"ם, באירועי לילה לבן 2012, פסטיבלים, ערבי תרומות ועוד.