ג'וני שועלי פרומו 2010 (צילום: חיים ברגיג)
השועל בשובך היונים. ג'וני שועלי | צילום: חיים ברגיג

ג'וני שועלי מוציא היום את "זוג יונים", סינגל ראשון מאלבום ראשון מזה 7 שנים, שייצא בקרוב, בהפקה מוזיקלית של רע מוכיח, חברו של שועלי ללהקת "רעש" המיתולוגית. השיר כולל את השורה הקליטה "שילמדו הצעירים, שככה זה בחיים, שילמדו הצעירים - ככה מצליחים בחיים"

בהקלטת השיר השתתפה, לצד שועלי בשירה ומוכיח בתופים וגיטרה, נבחרת כוכבים מנצחת, שכללה את ברי סחרוף בגיטרה, אדם שפלן בבס, אסף אמדורסקי בפסנתר, אייל קליין באורגן המונד, ואמיר קרטס, גם הוא מ"רעש, בקולות.

ג'וני שועלי החל את דרכו כנגן בס, ובין היתר ניגן בס וקלידים באלבום "סימנים של חולשה" של ברי סחרוף. בשנת 1994 פרצה להקתו "רעש" באלבום ראשון עם הלהיט הגדול "לעתים" והשיר "חנן". עד התפרקותה הסופית בשנת 2000 הוציאה רעש עוד צמד אלבומים. "לעיתים", שמושמע ברדיו עד היום, זכה לקאבר של שלמה ארצי בפרויקט "עבודה עברית" הראשון בשנת 98'.

ב- 95' הוציא שועלי אלבום סולו ראשון בשם "האלף ואחד", בהשתתפות חבריו ל"רעש", אסף אמדורסקי וחיים לרוז. הלהיט הגדול מהאלבום היה "עכשיו", שזכה להשמעות רבות ברדיו.

בתקופה הזו החל שועלי בתהליך של התקרבות לדת. ב- 98' ניגן יחד עם חברי "רעש" באלבום הבכורה של עדי רן, אותו הפיק מוזיקלית. אלבום הסולו השני של שועלי, "האיש של המסיבות", יצא ב-2003 באווירה אלקטרונית ואקוסטית. אלבומו השלישי ייצא כאמור בקרוב.