אדיר גץ, אני שלך
השכן ממול. אדיר גץ | צילום: רונן אקרמן

אדיר גץ מוציא את השיר "אני שלך", סינגל אחרון לפני הוצאת ה-EP החדש שלו. את השיר יצר גץ יחד עם חברו אלירז שדה, ועם עיבוד והפקה מוזיקלית של הנרי.

האי.פי (אלבום קצר) של גץ צפוי לכלול בין היתר את להיטיו מהשנה האחרונה: "איך היא רוקדת", "יופייך", "בואי נרד אל הים" ו"הבחור הביישן על הפסנתר", שירו הראשון עוד מימיו ב"כוכב נולד". כמו כן כולל האי.פי גרסאות רמיקס שיצר יואב ארנון.

עד כה רשמו שיריו של אדיר גץ מאות אלפי צפיות ביו טיוב, למעלה מ 2,000 השמעות בתחנות הרדיו וביקוש גדול להופעות. בימים אלה הוא מופיע בכל הארץ בהופעות מוזמנות, מתכוון להופיע בקרוב גם במועדון זאפה בתל אביב.

מנגד מקפיד אדיר גץ, בוגר "כוכב נולד" ושחקן כדורגל במכבי חיפה, להדיר רגליו מאירועים כמו פתיחות, השקות ומסיבות מתוקשרות. הוא ממשיך להקליט ולהוציא להיטים בצניעות המאפיינת אותו ושומר על פרופיל תקשורתי שכולל בעיקר אירוחים בתחנות רדיו. כמי שמתגורר בחיפה הוא לא מרגיש מחובר להמולה התל אביבית ומסתפק בכך שאלפים שרים איתו את מילות השירים בהופעות.

"אני שלך"

"את כל הלב אני אתן רק לך, שתדעי שאני כאן רק בשבילך, והכאב יחלוף כשאת, תגיעי עם האור שבתוכך

אם תרצי את הירח שיהיה רק בשבילך, אם תרצי כוכב שיהיה על שמך, את הכל אני אתן לך אהיה רק לצידך, אני כאן ואני שר רק בשבילך

פזמון: אני שלך ורק שלך, ואיך הלב שוב נפתח, כשהוא איתך ורק איתך, ורציתי כל כך, לתת לך את ליבי לתת לך את הכל, לנצח בלעדייך לא יכול

בעולמי הכל כבר כאן, לעולמך אני חיכיתי עוד מזמן, וברגעים כשאת קרובה, האויר פתאום נכנס לנשמה

אם תרצי את הירח שיהיה רק בשבילך, אם תרצי כוכב שיהיה על שמך, את הכל אני אתן לך אהיה רק לצידך, אני כאן ואני שר רק בשבילך

פזמון: אני שלך ורק שלך...

>> אדר גולד ואוהד שרגאי מקליטים אלבום עם עילי בוטנר; נוי דנן בשיר בכורה וראיון