זה שהקריירה המוזיקלית לא עברה בקלות זה לא סוד. מאז הפריצה שלה לפני 12 שנים עם "סיפור מכור", היא חוותה הצלחה מסחררת לצד כשלונות ומשברים בחיים המקצועיים והאישיים, ומאז האלבום האחרון שלה "שוברת שתיקה" חלפו כבר לא פחות מ-8 שנים. בשנים האלו היא השתתפה בתוכניות ריאליטי, ביניהן "האח הגדול VIP", השתתפה בפסטיגלים ומחזות זמר (האחרונים "מרי לו" ו"אוויטה") ובשנה האחרונה רצה עם מופע מצליח שכולל את כל להיטיה ביניהם "הלב", "יש בליבי כינור", "רק אותך רוצה" וכמה להיטים בינלאומיים שמביאים את יכולותיה הקוליות לידי ביטוי.

במאי: אקי אבני | צלם: גיא איציק | עריכה והפקה: סהר חגי

עכשיו היא חוזרת עם אלבום חדש בשם "נושמת" ומשחררת את הקליפ של שיר הנושא. "אני נמצאת בתקופה מאוד מרגשת ומשמחת, ממלאת ומאתגרת, רגעים מרתקים על הבמות עם 'אוויטה' ו – 'מרי לו', לצד סיבוב הופעות חדש ברחבי הארץ", מספרת בוסקילה. "לפגוש את הקהל כמעט ערב ערב, לקבל את החיבוק החם, הבעת האמון והאהבה הגדולה מילא אותי בהמון כוחות ועשייה, נכנסתי לאולפן וסיימתי את הקלטות האלבום החדש, אלבום שאני מאוד גאה בו".

השיר החדש כתב נועם חורב והלחין לורן בנג'מין, ואת הקליפ ביים - הפתעה - אקי אבני. השחקן כמובן גם מככב בקליפ, בו הוא משחק מתופף מקועקע שמנהל מערכת יחסים סוערת, יצרית ורבת תהפוכות עם בוסקילה. הטקסט של השיר הוא מעין מסר עבור כל אלו שהקשו עליה להתקדם וניסו להספיד לה את הקריירה המוזיקלית בטרם עת: גם אם תשבור לי את הלב / גם אם תרקוד על הכאב / אני לא בוכה / אני לא נופלת / גם אם תצמיד אותי לקיר / גם אם תיקח לי את האוויר / אני עוד נושמת / אני עוד נושמת".