חברי להקת "הרוכבים" הופיעו לפני פחות משבוע בתוכנית "הכוכב הבא" וביצעו גרסת כיסוי בסגנון קאנטרי לשיר "ממעמקים" של "הפרויקט של עידן רייכל".

הביצוע לקח את הבלדה השקטה והעמוקה של רייכל למקום שמח ועולץ של קאנטרי, בצורה מעט מוגזמת, ותגובות השופטים בתוכנית - קרן פלס, הראל סקעת, אסף אטדגי ומוקי - היו בהתאם: "זה מזעזע", "בא לי למות", "עידן רייכל עצוב עכשיו", "מה שעשיתם כאן זה פשע חמור" וכו'.

חברי הלהקה, בראשות גילי רוזנברג, מתנחמים בתגובה של המנחה אסי עזר, שאמר: "רביעיית שופטים נטולי הומור ושמחת חיים", והחליטו להוציא את הגרסה שלהם לשיר של רייכל כסינגל רשמי. יש לציין שהגרסה שיוצאת כסינגל היא קצת פחות עולצת ושמחה מהביצוע בתוכנית. עדיין הם לקחו את השיר למקום אחר לגמרי, אבל באופן שהוא מוגזם מעט פחות.

"אין לנו טענות לאף אחד, עברנו הרפתקה"

"חשוב להבהיר שאין לנו טענות לאף אחד", מוסרים חברי הלהקה. "היינו מעדיפים אם השופטים היו יותר קלילים אבל זאת דעתם וזה לגיטימי לגמרי. מבחינתנו הרפתקת הטלוויזיה היתה חווייה מרתקת ומיד אחרי האודישן הלכנו לנגב חומוס, עלינו על הסוסים ורכבנו ישר לאולפן ההקלטות. עכשיו הגיע הזמן לסינגל, בגרסא המלאה, גרסת קאנטרי מחוייכת לשיר 'ממעמקים', והפעם הקהל ישפוט".

"הרוכבים" יחגגו את השקת הסינגל בהופעה חגיגית שתערך בתאטרון "תמונע" בתל אביב ת"א ביום חמישי ה-8 בינואר 2015. הלהקה פעילה מזה שנתיים ומופיעה בכל הארץ כשברזומה שלה כבר מאות הופעות.

המופע של "הרוכבים" הוא למעשה הצדעה למוזיקת הקאנטרי הישראלית בשירי בוקרים ורועים, כפר ומדבר, עם גרסאות כיסוי לשירים של הדודאים, גרי אקשטיין, אריק סיני, דני ליטני, יגאל בשן, שלישיית ערבה ועוד.בנוסף לכך משתעשעת הלהקה בגרסאות קאנטרי לשירים שאינם מהז'אנר, למשל של ריטה והלהקות תמוז, נוער שוליים ומשינה, וכמובן "הפרויקט של עידן רייכל".