בימוי: ניר אוטמזגין, איתי אורן ואמילי יעקבי

להקת "איגיון" מוציאה את הקליפ "ללכת", עם המילים:  "בוא נעזוב את הכל, ונתחיל ללכת, בשקט, ללכת / בעיניים פקוחות, רואה את הסרט, אני לא רוצה, כמו כל העדר". השיר מתקשר להחלטה של מייסד ההרכב ניר אוטמזין להקים אותו: "בשנה השלישית ללימודי התואר במנהל עסקים וביטוח, הבנתי שזה לא מה שאני הולך לעשות, לא מצאתי כל עניין בדרך הזו, לא ראיתי את עצמי כסוכן ביטוח או יועץ השקעות. העניין במוזיקה היה קיים מאז ומעולם, רק הפחד ממשהו השאיר אותו כבוי. זו נקודת הזמן שבחרתי להרוס עד עפר את הקיים ולבנות מחדש ולהתחיל ללכת".

הגיעו מנתניה, עד צ'ילה וביקורות בארה"ב וצרפת

"איגיון" נולדה בעיר נתניה ונוסדה מחיבור של שני יוצרים - כאמור ניר אוטמזגין, זמר-יוצר וטכנאי סאונד שהביא איתו השפעות של רוק, ואיתי אורן, פסנתרן ומלחין שהגיע מתחום המוזיקה הקלאסית והתיאטרון. עד היום התפרסמה הלהקה בקליפ "מערבולת" שיצא בשנה שעברה, ובסינגל "האדם" עם המילים של יצחק רבין ז"ל, שהופיעו באלבום הבכורה.

ההרכב חתום על חוזה הפצה לאלבום בארה"ב ודרום אמריקה  עם הלייבל "Mylodon Records מצ'ילה". המגזין הצרפתי "."musicwaves.fr כתב בביקורת על האלבום: "עם הזמן נגלים לנו בהדרגה חופי התקווה והאושר של האלבום הזה וכל זאת מבלי להבין מילה בעברית, מה שמצביע על כך שהמוזיקה השיגה את מטרתה." אתר הרוק אמריקאי "Kinesiscd.com" כתב: "איגיון מבצעים רוק מתקדם עשיר באווירה, מלודי, לרוב רגיש ואפילו קולנועי. יש משהו מיוחד בגישה שלהם שמבדיל אותם מתרבות המיינסטרים".

>> אוהד עילם בקליפ "מחכה למנוחת הלב"; מושיק קליפר בקליפ "געגוע"