מיכאל גריילסאמר (צילום: סוהיני טל)
שילוב של מוש בן ארי עם אברהם טל. מיכאל גריילסאמר | צילום: סוהיני טל

זוכרים שפעם מיכאל גריילסאמר, הצרפתי הממושקף עם הכינור, שר "אשתי היקרה" וחרך את הפלייליסט? כנראה שהסיפור עומד לחזור על עצמו עם השיר החדש של גריילסאמר "אמשיך לנדוד", שנשמע כמו בלדת רוק מנצחת א-לה יובל בנאי ולהיט רדיו בטוח. אלא שהפעם, עם משקפי השמש והחולצה הפתוחה, תגידו ביי ביי לחנון ההוא מפעם, וקבלו את גריילסאמר שמשנה תדמית ונראה כמו שילוב מנצח בין מוש בן ארי לאברהם טל.

"אמשיך לנדוד" הוא סינגל ראשון של גריילסאמר בדרך לאלבום חדש, סולו שני שלו (אחרי האלבום "בפריז" עם אשתו שמרית). את השיר הפיק ועיבד יוסי מזרחי, הגיטריסט של "הדג נחש" ו"הקולקטיב". לאור הכימיה המוצלחת ביניהם בהקלטות הסינגל הם המשיכו לעבוד על האלבום החדש. הופעת ההשקה של הסינגל תתקיים ב-24.11 בלבונטין 7 בתל אביב.

מיכאל גריילסאמר חוזר בימים אלה מסיבוב הופעות מוצלח בהודו, שם המשיך להלהיט את הקהל עם ההופעה שמבוססת על נגינת הכינור הגרובית שהופכת לרייב שמח, בחיבור של סגנונות: רגאיי, רוק, פּאנק, פולק אמריקני, מוזיקה אירית, צרפתית וצוענית.

"אמשיך לנדוד"

"קם הבוקר לצידך, אבל הלב שלי רחוק ממך, אפרורית מתלבשת עלי / יוצא לדרך לבדי, להיזכר שוב איך זה רק אני, לא עוצר לא מוצא מנוחה

פזמון: אמשיך לנדוד בתוך ליבך, בין הרגשות להתהלך, כל פעימה היא עוד סימן בינינו, אל הפסגה שבליבך

מביט בנוף המלכותי, עד שנופלת אבן מליבי, אז יורד את השביל חזרה / צועד ביער של נפשי, רק אצלך אפיג את בדידותי, את כמו גשר יציב מעלי

פזמון: אמשיך לנדוד בתוך ליבך...

פזמון: אמשיך לנדוד בתוך ליבך..."