אייל גולן שיר האליפות (צילום: אוהד רומנו)
"בהצלחה לנבחרת ישראל". אייל גולן | צילום: אוהד רומנו

אייל גולן חושף את השיר "Always My Number 1", שהוקלט יחד עם הזמרת מיטל דה רזון כשיר הרשמי של אליפות אירופה בכדורגל לנבחרות עד גיל 21, שתערך ב-5-18 ביוני בישראל.

את השיר יבצע גולן, על רקע 200 רקדניות, בטקס הפתיחה הרשמי של הטורניר, שיתקיים ב-5 ביוני באיצטדיון הכדורגל החדש בנתניה, ויועבר בשידור חי למיליוני צופים בכמאה מדינות ברחבי העולם.

אייל גולן נבחר לביצוע השיר על ידי התאחדות הכדורגל האירופאית (אופ"א )בשיתוף עם התאחדות לכדורגל בישראל. נציגי אופ"א העבירו לצוות של אייל גולן את המסרים המרכזיים שחשוב שישולבו בשיר הנושא של הטורניר ומשקפים את ערכי הטורניר: השראה, נגישות לכל, כבוד הדדי, בידור ופנאי, ונתנו לגולן יד חופשית בכל מה שקשור למילים, ללחן ולעיבוד.

"התרגשתי כשאופ"א פנו אלי בבקשה לבצע את השיר שיעמוד במרכז טקס הפתיחה של טורניר הכדורגל הבינלאומי, מהגדולים שהתקיימו אי פעם בישראל", אומר גולן. "המילים לשיר נכתבו על ידי יוסי גיספן, ללחן אחראים מיטל דה רזון, ששרה קולות רקע וטום בוקסר שעומד מאחורי הלהיט הבינלאומי 'Morena'. יעקב למאי אמון על העיבוד המוזיקלי. כולי תקווה שתיהנו מהתוצאה ובהזדמנות זאת אני רוצה לקרוא לכל שוחרי הספורט בישראל להגיע לאצטדיונים בארבע הערים המארחות, ליהנות מחוויית כדורגל בינלאומית וכמובן לאחל בהצלחה לנבחרת ישראל".

>> הצביעו למצעד להיטי ישראל באירוויזיון