איתי פרל, כובע
בלוזר. איתי פרל | צילום: רוני פרל

איתי פרל מוציא את "לא בידיים שלך", שיר ראשון מפרויקט הבלוז החדש שלו. את המילים והלחן יצר בעצמו, כשתמר אייזנמן מתארחת בגיטרה חשמלית.

אל הפרויקט החדש יצא פרל כשנה אחרי שהוציא את האלבום המשותף עם דנה ברגר "הנה באתי הביתה". את שירי האלבום החדש כתב במהלך סיבוב ההופעות. לדבריו "הבלוז בער וקרא מעבר לפינה". באלבום מתארחים בנוסף לאייזנמן גם עוזי רמירז ויניב דדון בגיטרות.

"לא בידיים שלך"

וזה לא בידיים שלך, מספר לי שוב ושוב את אותה הבדיחה, יותר מידי עתיד, יותר מידי דרמה, יותר מידי לבד, יותר מידי למה

וזה לא בידיים שלך, להציל את העולם, תסתכל מסביבך, מכל הסיפורים שמכרו לנו בדרך, רצינו בדיוק, קיבלנו בערך

וזה כמה ימים הטעות הגדולה שלך, כבר עושה את הדרך לכאן, זה כבר כמה ימים, כמה לילות, וזה לא בידיים שלך

וזה לא בשפתיים שלה, אל תחפש את זה שם תעשה לי טובה, לא, זה לא באגן הירכיים או בשקע המותניים, מתפתל כמו סימן שאלה

וזה לא ייפתר מעצמו, אבל אולי איזה מלאך ירד מהשמיים, ויגיד לך "זה לא בידיים של אף אחד... ולא בשום מקום, אבל תמשיך לחלום..."

מסע בלוז ברחבי הארץ

במקביל להוצאת השיר יצא איתי פרל למסע מוזיקלי ברחבי ישראל, מסע בלוז של חודשיים, אותו התחיל ב-2 בנובמבר כשעזב את ביתו התל אביבי והדרים לנגב ולערבה. משם ימשיך לצפון, וסך הכל יופיע בכ-30 מקומות ברחבי הארץ ויציג את שירי האלבום שבדרך.

הופעות קרובות: 21/11, דימונה, 22:00, תיאטרון "מעבדתרבות", כניסה חופשית. 24/11, מושב עידן, מועדון הישוב, 21:00. 25/11, ערד, חדר המוסיקה, 15:00.  26/11,ערד, חדר המוסיקה, 21:00. 28/11, גדרה, "עלמה", 22:00, כניסה חופשית. 30/11, באר שבע, "עשן הזמן", 21:00, 40 ₪.

איתי פרל תב שירים עבור אריק סיני, מירי מסיקה, בועז מעודה ועוד. ברזומה שלו האלבומים "בנות" ו"מים מתחת לגשר", בהפקה מוזיקלית של אלון אולארצ'יק. פרל הוא זוכה פרס אקו"ם למלחין לשנת 2008, וזמר אורח בהופעותיו של יוני רכטר בחמש השנים האחרונות.