אין תמונה
עושה הכל לבד. ליאור עקיבא

ליאור עקיבא, יוצא העונה האחרונה של "כוכב נולד", מוציא את שיר הבכורה שלו "סיכוי לאהוב", אותו כתב והלחין. "השיר נכתב על בחורה שהכרתי", מספר עקיבא. "היינו בקשר, היא נתנה לי את ההשראה לשיר. היום אנחנו כבר לא בקשר. אין לי כרגע מישהי חדשה, ממש קבועה, אני לא נמצא כרגע במערכת יחסים".

"אין לי מנהל אין כלום אני עצמי לבד עושה הכל", אומר עקיבא. "כולם מבקשים ממני כסף אז אני עושה את זה בעצמי, בכוחותיי שלי. פנו אלי אנשים מתעשיית המוזיקה ולחלקם אני פניתי והם רוצים שאשלם להם על שיווק, יחסי ציבור וניהול, ואין לי כסף לשלם, אני לא בן אדם אמיד, לא בא מבית עם כסף, אז הכל נופל עלי, עבודה כפליים".

"השיר הוקלט באולפן בנהריה, העיר שבה אני גר. הכיוון הוא להוציא סינגלים בדרך לאלבום שלם. המימון מגיע מהופעות. אני מופיע בחתונות ובר מצוות בכל הארץ ומרוויח כסף שאותו אני משקיע בהפקות שלי. להופעה באירוע משלמים לי כמה אלפי שקלים להופעה של ארבעים דקות. האנשים מתקשרים אלי ומזמינים אותי. אני לא חתום אצל אף אחד אבל יש משרד הפקות של יורם סרוסי, SYD, שמציעים אותי כזמר לאירועים".

"באירועים אני שר קאברים ללהיטים ים תיכוניים של משה פרץ, קובי פרץ, דודו אהרון ועוד זמרים. מבקשים גם את 'ואני קורא לך' של אייל גולן ואת 'יסמין' של הפיל הכחול, שאנשים ממש זוכרים את הביצוע שלי ומבקשים אותו כמעט בכל אירוע".

>> עמרי רוטברד חוזר: "התקשורת סולדת מיוצאי כוכב נולד"