אין תמונה
חובב קיטש. לאון שניידרובסקי

היוצר, המפיק והדיג'יי דור דקל מארח את לאון שניידרובסקי ("האח הגדול") בגרסת כיסוי דאנסית לשיר "קיטש", אחד השירים הגדולים של להקת אלג'יר, מאלבומה הקלאסי "מנועים קדימה" (2004), שיר שנחשב לאחד מהמנוני הרוק הגדולים במוזיקה הישראלית בעשור האחרון.

דקל ושניידרובסקי מעניקים לו גרסה אחרת, פופ, דאנסית, אלקטרונית, שמתאימה יותר למועדוני דאנס. זו הפעם הראשונה שבה לאון שר, וצופי "האח הגדול" בודאי זוכרים שזה תמיד היה החלום הגדול שלו, שכעת מתגשם.

דור דקל יוציא אוסף להיטים

הגרסה של דקל ולאון ללהיט יוצאת לקראת אוסף חדש שעתיד דקל להוציא, אשר יכלול את מיטב ההפקות והרמיקסים שלו משנת 2003 ועד היום, כולל יצירות חדשות לגמרי שהופקו למען האוסף.

ברזומה של דור דקל שלל להיטים כמו "נהדרת" עם דור דניאל, "רוצה בנות" בצמד "חובבי ציון" עם נוי אלוש, "עוד נגיע 2007" ו"שוב בתמונה 2010" עם ירדנה ארזי, וכן רימיקסים מצליחים לגלעד שגב, אביהו שבת, דנה אינטרנשיונל, טרי פויזן, שירי מימון ואחרים.

לאון שניידרובסקי מוכר מהעונה הראשונה של "האח הגדול". מאז התוכנית הנחה פינה ב"ערב טוב" עם גיא פינס, בתוכנית הבוקר של קשת ובאולפן השקוף בערוץ 24, השתתף בהצגת תיאטרון ובקמפיינים שונים, הגיש תוכנית רדיו ובמקביל מנהל בלוג מצליח.

>> עומר אדם, עידן עמדי, ישי לוי והראל סקעת בקאברים חדשים